Baisogaloje senieji metai palydėti su šokiais ir dainomis
Naujieji metai, sakoma, yra lyg dar vienas tuščias gyvenimo knygos puslapis, kurį kiekvienas iš mūsų pildysime naujomis istorijomis. Gruodžio 29-ąją su gražiausiais palinkėjimais senieji metai palydėti Baisogalos kultūros centre – čia vyko mėgėjų meno kolektyvų teatralizuotas koncertas, kurio metu buvo apdovanotas kiekvienas. Skambėjusios dainos, puikūs šokiai bei teatralizuotos koncerto scenos nepaliko abejingų.
Žiūrovams savo programas dovanojo pramoginės muzikos orkestras (vadovas Vilimas Malinauskas), liaudiškų šokių grupė „Žolynėlis“ ir įvairių stilių šokių grupė „Tripp Trapp“ (vadovė Jūratė Kačiukevičienė), netradicinė kapelija „Dainoriai“ (vadovas Paulius Kablys), kultūros centro duetas – Paulius Kablys ir Neringa Bernadickienė, moterų įvairių šokių stilių grupė (vadovė Jūratė Kačiukevičienė), folkloro ansamblis „Dainoriai” (vadovai Paulius Kablys ir Asta Jurevičienė), liaudies kaimo kapela „Žvangulis“ ir vaikų kapelija „Žvangučiai“ (vadovas Vilimas Malinauskas), moterų vokalinis ansamblis (vadovė Neringa Bernadickienė), vaikų įvairių šokių stilių grupė „Tripp Trapp Kids“ ir vaikų įvairių šokių stilių grupė „Tripp Trapp Junior“ (vadovė Jūratė Kačiukevičienė), mišrus choras „Naktikovas“ (vadovė Neringa Bernadickienė).
Mėgėjų meno kolektyvams, jų vadovams ir visam centro kolektyvui gražius padėkos žodžius dovanojo Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, centro direktorė Erika Liukienė, o Baisogalos kultūros centras dėkojo Radviliškio rajono savivaldybės vadovams už parodytą dėmesį, linkėjimus ir dovanas. Padėkota ir renginio vedėjui Romanui Dudnikui bei renginio organizatoriui Modestui Vaitkevičiui, garsistams ir apšvietėjams, ištikimiems renginių fotografams ir žiūrovams.
Tegul šventinį vakarą pradėta kurti istorija nepalieka abejingų, te ji tęsiasi 2023-iaisiais. Viliamės, jog ir kitais metais mus suburs bendri renginiai, įsimintinos akimirkos, gražūs ir šilti pasibuvimai kartu.
Parengta pagal Baisogalos kultūros centro informaciją
Sigito Mikučio ir Arvydo Žaromskio nuotr.