Burbiškio dvare Keistuolių teatro dainomis baigėsi renginių ciklas „Dvarų pramogos“

Rugsėjo 24 dieną Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvaro istorijos muziejuje (Radviliškio r.) skambėjo muzika – vyko Keistuolių teatro koncertas visai šeimai „Dainos iš vaikystės“. Šis didelio klausytojų dėmesio sulaukęs koncertas užbaigė šių metų muziejaus renginių ciklą „Dvarų pramogos“.

Talentingi, balsingi, įvairiais instrumentais grojantys, charizmatiški, ekspresyvūs aktoriai dainomis sugrąžino į vaikystę ir kartu nukėlė į žavų Keistuolių teatro pasaulį, kur viskas įmanoma.

Muzikinė aktorių grupė, atliekanti puikiai pažįstamas dainas, pasivadino „Plum Bum“, jos nariai – režisierius, pedagogas, aktorius Aidas Giniotis, aktoriai: Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė, Urtė Smulskytė, Džiugas Širvys, Matas Pranskevičius.

Kūrybingas ir energingas kolektyvas sukūrė nuotaikingą programą „Dainos iš vaikystės“, naujai prikeldamas primirštas, bet nepamirštas Vytauto Kernagio, Keistuolių teatro aktorių, „Telebimbam“ vaikų ir kitų atlikėjų dainas. Koncerto klausytojai mielai pritarė dainuojantiems aktoriams ir negailėjo plojimų.

Burbiškio dvaro istorijos muziejaus ciklą „Dvarų pramogos“, pristatantį ir populiarinantį  dvarų kultūrą, šiemet sudarė koncertai-popietės ir edukacijų dienos.

Ciklas „Dvarų pramogos“ baigėsi, o lankytojai ir toliau laukiami Burbiškio dvare, čia pristatoma nuolatinė ekspozicija, veikia parodos „Istorija. Paveldas. Atmintis. Pasakojimas apie Daugyvenės kultūros istorijos muziejų-draustinį“, „Žvilgsnis į praeitį: senoji juvelyrika“, „Sename dvare. Literatūros klasikės (XIX a. pab.–XX a. pr.)“, Albino Valainio medžio dirbinių paroda bei paroda „Gėlės ir mada“ iš mados istoriko, kolekcininko Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos.

Spalio 7 dieną 14 valandą muziejuje organizuojama teminė edukacinė ekskursija parodoje „Gėlės ir mada“ – lankytojai bus supažindinti su XVIII–XX a. I pusės dvarų aprangos mada. Lepinant rudens orams, Burbiškio dvaras tebežydi margaspalve žiedų palete.

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio informacija

Augustės Labenskytės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE