Dešimt Radviliškio rankų lenkikų iš Mažeikių grįžo su medaliais

Lapkričio 18 dieną dešimt Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo narių dalyvavo atvirame Mažeikių rankų lenkimo sporto čempionate. Į namus visi grįžome su medaliais.

Buvo varžomasi mėgėjų, jaunimo, veteranų ir suaugusiųjų kategorijose.

Justinas Kairys, dalyvaudamas jaunimo ir suaugusiųjų kategorijose, iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalį.

Ramūnas Jarošas su Gediminu Butkumi pelnė po vieną aukso ir sidabro medalį.

Danielius Ziabkinas iškovojo pirmąją ir antrąją vietas.

Klubo prezidentas Vitalijus Survila tarp veteranų, sveriančių daugiau negu 95 kg, užėmė dvi trečiąsias vietas.

Irena Vilniuvienė absoliučioje svorio kategorijoje tarp moterų veteranių abiem rankomis iškovojo sidabro medalius.

Vita Rimšienė ir Renalda Survilaitė pelnė po vieną bronzos medalį. Austėja Baravykaitė dalyvavo mėgėjų klasėje ir užėmė dvi trečiąsias vietas.

Geriausiai šiame čempionate sekėsi Ingridai Blinstrubienei. Ji tarp moterų veteranių buvo stipriausia ir iškovojo du aukso medalius, o kovodama suaugusiųjų klasėje +65 kg užėmė antrąsias vietas. Pasibaigus visų kategorijų prizininkų kovoms, antrosios vietos taurė atiteko I. Blinstrubienei.