Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionate – Radviliškio jėgos trikovės klubo sportininkų triumfas

Gegužės 25 d. Mažeikiuose įvyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas. Vieni stipriausiai jame pasirodžiusių buvo Radviliškio jėgos trikovės klubo sportininkai.

Jaunių amžiaus grupėse, savo kategorijose čempionais tapo Rytis Jankauskas bei Gvidas Ignotas, antras vietas iškovojo Greta Tverskytė, Danielius Ralys, trečias vietas laimėjo Sigita Mačiulytė, Mantas Šimkus, Laimonas Povilaitis, ketvirtą vietą užėmė Vakaris Šimoliūnas.

Absoliučioje stipriausių jaunių įskaitoje tapo Gvidas Ignotas (3 vieta) bei Greta Tverskytė (3 vieta). Komandinėje įskaitoje jauniai iškovojo 1 vietą, o merginų komanda – 2 vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje čempionais tapo: Justinas Kairys, Vilius Tautkevičius, Lukas Reutas, Erminijus Maselskis, Greta Tverskytė, Sigita Mačiulytė.

Jaunimo komandinėje įskaitoje vaikinų bei merginų komandos tampo Lietuvos čempionais. Absoliučioje įskaitoje 1 vietą užėmė Erminijus Maselskis, 2 vietą – Lukas Reutas, 3 vietą – Justinas Kairys bei Gabija Eitutytė.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje savo kategorijose Lietuvos čempionais tapo Rima Ščeponienė, Laurynas Šaulis, Tadas Grimaila, sidabro medalius iškovojo Dominykas Varkuliavičius, Mantas Repšys, Marius Smalkis, Virginijus Kanapinskas, Laimis Milkūnas. Absoliučioje vyrų įskaitoje Mantas Repšys užėmė 2 vietą. Komandinėje įskaitoje vyrų komanda tapo Lietuvos čempionais.

Veteranų (-ių) amžiaus grupėje Rima Ščeponienė laimėjo 2 vietą, Virginijus Kanapinskas – 1 vietą. Absoliučioje veteranių įskaitoje Rima Ščeponienė laimėjo 2 vietą.

Sportininkų startai iš dalies finansuojami Radviliškio rajono savivaldybės pagal kūno kultūros ir sporto programų rėmimo konkursą. Taip pat prie sportininkų startų prisideda įmonės UAB „Radviliškio autoverslas“, UAB „Aloyzo Grigaliūno transportas“, UAB „Baltic Marketing Company“, UAB „Aroma Fero“.