Mobilus oro kondicionierius – puiki vėsinimo alternatyva gyvenantiems bute

Tiek nuosavų namų, tiek daugiabučių gyventojai stengiasi išvengti kaitrių vasaros dienų su oro kondicionieriais, kurie tampa geriausia pagalba ir tuo pačiu ligų išvengti padedančia įranga. Tiesa, nuosavų namų savininkai dažniausiai renkasi įmontuojamus oro kondicionierius, kurie gali būti labai įvairūs: sieniniai, lubiniai, kanaliniai, kasetiniai, o butų savininkams dažnai siūlomi mobilūs oro kondicionieriai, kurie montuojami labai greitai, o kai jau nebereikia, nes baigiasi vasara – išmontuoti juos taip pat labai paprasta.

Geriausios kokybės oro kondicionierius galite įsigyti https://www.specdarbai.lt/. Čia Jūsų laukia ne tik pačios geriausios kokybės produkcija, tačiau ir nemokamos specialistų konsultacijos renkantis sistemas. Su vienu jų kalbamės ir mes.

Mobilaus oro kondicionieriaus montavimas

Butuose pasirenkami mobilūs oro kondicionieriais ne tik dėl patogumo, tačiau taip pat ir labai greito montavimo.

Svarbiausia rasti tinkamą vietą oro kondicionieriaus laikymui. Tai turi būti vieta greta lango arba balkono – kaip dažniausiai ir renkasi žmonės. Žarną, kuri „išleidžia“ šiltą namų orą, tereikia ištiesti pro atvirą langą. Geriausia įsigyti specialią lango tarpinę, kuri pasirūpins tinkamu žarnos išleidimu ir tuo pačiu apsaugos nuo šilto oro patekimo iš lauko į patalpas. Galiausiai, įjunkite oro kondicionierių ir jis pradės veikti“, – pasakoja specialistas.

Kadangi tokios įrangos montavimas ne tik greitas, tačiau ir nereikalauja jokių specifinių žinių, galiausiai, nereikalingas kaimynų sutikimas – butuose tai yra nepamainoma pagalba, kuri leis mėgautis malonia vėsa labai kaitriomis vasaros dienomis bei naktimis.

Patalpų plotas ir įrangos našumas

Mobilūs oro kondicionieriai, tiesa, dažniausiai siūlomi tokiose patalpose, kurios nėra labai didelės. Žinoma, galingesnė įranga tikrai gebės aptarnauti ir didelius butus, tačiau nuosavuose namuose, kurių kvadratūra dažnai tik prasideda nuo 80 kvadratinių metrų – siūlome rinktis įmontuojamus. Kitu atveju, jei norite efektyvaus vėsinimo – siūloma įsigyti kelis mobilius oro kondicionierius.

Kiekviena įranga turi tam tikras charakteristikas, detalius aprašus, kurie padeda paprasčiau įvertinti perkamą sistemą. Visgi, neturint patirties dažnai nusiperkama ne tokia galinga. Tuomet reikia nusistatyti žemesnę temperatūrą, kad ji tinkamai atvėsintų patalpas, o tai reikalauja daugiau energijos. Finansiškai – neapsimoka“, – pasakoja meistras.

Renkantis sistemas būtinai tarkitės su profesionalais, kurie siūlydami įrangas įvertins ne tik patalpų plotą, tačiau ir pertvarų skaičių, net kitus energetinio sandarumo veiksnius kaip kad langai bei durys. Kadangi oro kondicionieriai dažniausiai perkami ilgiems metams – rinktis labiausiai pritaikytą prie Jūsų būsto poreikių yra labai svarbu.

Mobilaus oro kondicionieriaus naudojimas ir priežiūra

Jeigu norite, kad mobilus oro kondicionierius pagerintų Jūsų gyvenimo kokybę ir tikrai pavyktų išvengti peršalimo simptomų, kurie kartais gąsdina – labai svarbu, jog būtų nustatyta tinkama temperatūra. „Geriausia, kai namuose su įrangomis palaikoma iki kažkur 5 laipsnių žemesnė temperatūra nei yra lauke. Tai reiškia, kad jei lauke yra +30 – kambaryje geriausia palaikyti +24/+25 laipsnius. Tokiu atveju išvengsite bet kokių peršalimo ligų. Būtent didelis kontrastas ir yra didžiausia problema“, – pasakoja specialistas.

Mobilūs oro kondicionieriai nėra lepūs ir dažniausiai nereikalauja jokios priežiūros, tačiau veikia našiai. Tereikia juos tvarkyti ir bandyti ieškoti gedimų tada, kai jie leidžia neįprastus garsus, kai nešaldo tiek, kiek reikia. Tačiau ir tuomet geriausia ieškoti sprendimo su meistrais, kadangi dažnai bandymai sutvarkyti įrangą pačiam baigiasi dar didesnėmis problemomis, kurios vėliau brangiai kainuoja.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE