Radviliškiečių atletų debiutas Europos jaunių imtynių čempionate

Birželio 25 d.–liepos 1 d. Serbijoje, Novi Sade mieste, vykusiame Europos jaunių (U17) imtynių čempionato moterų imtynių varžybose Greta Tverskytė (69 kg) užėmė septintą vietą. Radviliškietės rezultatai byloja, kad atletės debiutas pagrindinėse kontinento jaunių amžiaus grupės varžybose neprisvilo.

Greta Tverskytė sėkmingai įveikė kvalifikaciją, kurioje akivaizdžiai nustelbė graikę Dimitrą Barelou (10:0), o ketvirtfinalyje aršioje kovoje minimaliai 4:5 nusileido prancūzei Lisei Landouzy, kuri pateko į finalą.

Paguodos imtyje Greta 1:3 nusileido Zahrai Karimzadai iš Azerbaidžano – iki pergalės jai pritrūko tik vieno techninio veiksmo.

Pernai Vengrijoje vykusiame Europos imtynių U15 čempionate Greta liko turnyrinės lentelės gale, todėl šių metų šuolis į septintą poziciją parodo rimtą merginos nusiteikimą siekti palankių rezultatų įvairaus lygio varžybose.

Vakariui Šimoliūnui svorio kategorijoje iki 71 kg pirmas kartas tokio rango varžybose nebuvo sėkmingas. Jis pirmoje kovoje nusileido lenkui Gracjan Jakub Matyjasek rezltatu 0-10 ir toliau kovų tęsti nebegalėjo, nes jo varžovas nepateko į finalą.

Sportininkų dalyvavimas Europos jaunių imtynių čempionate iš dalies finansuojamas Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis.