Radviliškiečių plaukikų pergalės Lenkijoje vykusiose plaukimo varžybose

Lapkričio 4–5 dienomis keturi radviliškiečiai plaukikai dalyvavo tradicinėse „Short course cup 2023“ II etapo plaukimo varžybose, kurios vyko Suvalkų mieste (Lenkija). Radviliškio plaukimo baseino auklėtiniai nepabūgo didžiulės konkurencijos, sėkmingai įveikė visus plaukimo nuotolius ir ne kartą lipo ant apdovanojimų pakylos.

Šiose varžybose iškovoti šeši apdovanojimai. Radvilui Janušauskui puikiai sekėsi net keliose plaukimo distancijose: jis iškovojo pirmą vietą 100 m nugara rungtyje, antrą vietą – 50 m nugara ir trečią vietą – 50 m laisvu stiliumi. Luknė Galkė laimėjo antrą vietą plaukdama 50 m laisvu stiliumi ir trečią vietą – 50 m peteliške. Nojus Zauka tapo nugalėtoju, plaukdamas 100 m kompleksiniu būdu.

Didžiuojamės puikiu jaunųjų plaukikų pasirodymu, iškovotais medaliais ir džiaugiamės vis gerėjančiais jų rezultatais.

Dėkojame mokinių tėveliams ir jų trenerei Vilmai Staškuvienei.