NULL

Sporto arenoje surengta bendra rajono karatė klubų treniruotė

Spalio 8 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko pirmoji bendra Radviliškio rajono karatė klubų treniruotė, kurioje dalyvavo rajono karatistai ir jų tėveliai.

Radviliškio rajone veikia trys karatė klubai: Radviliškio „Kentauras“, Šeduvos „Tigriukai“, Radviliškio ir Baisogalos „Rytų kovotojas“. Aktyviai praleisti laiko susirinko net 130 sportininkų, bet skaičiuojama, kad iš viso Radviliškio rajone sportuoja apie 180 įvairaus amžiaus karatistų.

Užsiėmimo metu sportininkai ir tėveliai turėjo galimybę pamatyti įvairių karatė pratimų, susipažino su kitų klubų treneriais ir sportininkais bei puikiai praleido laiką.

Treniruotė truko pusantros valandos, ji buvo suskirstyta į dvi dalis. Pirmąją jos dalį vedė klubo „Rytų kovotojas“ treneris Aivaras Vasiliauskas, kuris visiems – ir mažiems, ir dideliems – vedė rimtą apšilimą ir rodė įvairius pratimus poroje su draugu. Apšilę ir prasijudinę karatistai kibo į derinius porose, kuriuos rodė klubo „Kentauras“ treneris Arūnas Masalskis.

Ačiū dalyviams ir treneriams už puikią atmosferą treniruotės metu. Dirbdami kartu parodome, jog mes galime ir bendrauti ir bendradarbiauti, o ne tik konkuruoti. Tokio pobūdžio užsiėmimas buvo pirmas, bet labai tikimasi, kad tikrai ne paskutinis. „Karatė – lyg verdantis vanduo, jei nuolat nekaitinsi – atauš“, – tai Gichin Funakoshi žodžiai.

Radviliškio rajono karatė trenerių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE