Radviliškio rajono atstovai – tarptautinio rankų lenkimo turnyro nugalėtojai
Gruodžio 9 dieną Vilniuje vykusiame Tarptautiniame rankų lenkimo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ sportininkai iš Grinkiškio, Baisogalos ir Radviliškio atstovavo Lietuvai ir komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą. Turnyre dalyvavo ir sportininkai iš Latvijos bei Kazachstano. Latvijos atstovai komandinėje įskaitoje liko antri, Kazachstano sportininkai – treti. Sėkmingiausi turnyro dalyviai – Janurijus Musvicas, Sandra Rupeikaitė, Monika Mandravickytė, Ingrida…