Ugdymo įstaigoms – beveik pusė milijono eurų
Aušra MIKŠIENĖ Kaip ir kiekvieną vasarą, kai mokiniai ir darželinukai atostogauja, ugdymo įstaigose verda darbai. Iki naujųjų mokslo metų likus lygiai penkioms savaitėms, skubama baigti mažesnius ar didesnius remontus. Jiems Radviliškio rajono savivaldybė iš biudžėto lėšų šiemet skyrė daugiau nei 460 tūkstančių eurų. Neramina tik Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos remontas Šią savaitę netikėtai aplankęs kai…