Mero padėka – gaisrininkams
Prieš didžiąsias metų šventes, paskutiniame 2016 metais Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos ženklas įteiktas Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkui Kęstučiui Bautroniui. Jam padėkota už nuoširdžią pagalbą ir efektyvų ir sklandų gelbėjimo darbų organizavimą valdant ekstremaliąją situaciją Radviliškio mieste. Mero padėkos raštas įteiktas ir Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Linui…