Jau galvojama, kaip panaudoti į rajoną atplauksiančias europines lėšas
Aušra LAURINKIENĖ Rajonas aktyviai rengiasi antrajam Europos Sąjungos paramos etapui. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas, sako, kad jau suplanuota nemažai projektų 2014-2020 metų laikotarpiui: „Nors ir netapome tiksline teritorija, galėsime pasinaudoti daugeliu priemonių. Numatyta sutvarkyti viešąsias erdves, pagerinti eismo saugumą, įgyvendinti vandens gerinimo ir nuotekų tvarkymo projektus. Skiriame…