Rajone skelbiama apsileidėlių medžioklė
Aušra LAURINKIENĖ Radviliškio rajono savivaldybės taryboje nutarta rimtai užsiimti netvarkomų, griūvančių pastatų savininkų drausminimu. Panašu, kad iki šiol Radviliškio rajono valdžia nei gražiuoju, nei įspėjimais namų-„vaiduoklių“ šeimininkų neišgąsdino, tad birželio 23-iąją Taryba priėmė sprendimą – tokius apsileidėlius drausminti papildomai apmokestinant. Tiesa, apsileidėliams duota laiko susitvarkyti. Iki kitų metų birželio 1-osios rajono Taryba dar turės nuspręsti,…