Radviliškiečiai pasveikino LR Prezidentą Valdą Adamkų
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Sidabravo seniūnijos atstovai seniūnas Vidmantas Blužas, Sidabravo seniūnijos Rokonių kaimo ūkininkas Kazimieras Masilionis, Radviliškio miesto seniūnijos atstovė Vigilija Dževečkienė viešėjo pas Lietuvos Respublikos Prezidentą Valdą Adamkų. Radviliškio krašto atstovai Radviliškio krašto gyventojų vardu pasveikino Prezidentą 89-ojo gimtadienio proga ir palinkėjo jam sveikatos. Susitikime nemažai kalbėta apie Lietuvos…