Autobusų stotis – erdvesnė, šviesesnė bei patogesnė
Aušra LAURINKIENĖ Kasdien į darbą Šiauliuose autobusu vykstanti radviliškietė Lina, paskambinusi į „Radviliškio naujienų“ redakciją, pasidžiaugė, kad jau kurį laiką darbo dieną pradeda ir ją baigia kur kas geresnės nuotaikos, nes nuo šiol laukti autobuso Radviliškio autobusų stotyje – kur kas maloniau. Prieš keletą savaičių baigta stoties renovacija, tad šiandien keleiviai lūkuriuoja atnaujintoje salėje, informacija…