Savivaldos diena Radviliškio rajono savivaldybėje
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracijos skyrių vedėjų postus užėmė Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai. Surengdami Savivaldos dieną, mokiniai galėjo įtvirtinti per dvejus metus sukauptą patirtį savivaldos srityje bei išbandyti save valstybės tarnautojų pareigose. Pirmiausia jaunieji valdininkai, nešini plakatais, užsuko pas rajono Savivaldybės merą Darių Brazį. Čia laikinoji merė…