Paminėta Baltosios lazdelės diena
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Radviliškio rajono filialo nariai paminėjo Baltosios lazdelės dieną: išklausė 2017 metų veiklos ataskaitą, aptarė silpnaregiams kylančius aktualiausius klausimus. Tradiciškai į Radviliškį atvyko ir Baltosios lazdelės dieną drauge su radviliškiečiais paminėjo Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktorius Alfonsas Navickis, draugijos narius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai. Šį kartą į…