Liepos 22 dieną skiepai nuo „kovido“ atvyksta į Skėmių ir Grinkiškio seniūnijas
Skiepijimo nuo COVID-19 komandos liepos 22 dieną atvyksta į Skėmių ir Grinkiškio seniūnijas. Kviečiame gyventojus nuo 12 metų amžiaus pasiskiepyti „Janssen“ ir „Comirnaty“ (Pfizer) vakcinomis. Skėmių seniūnijoje: 9.00 val. – Skėmių medicinos punkte (Kėdainių g. 38, Skėmiai); 11.00 val. – Pociūnėlių medicinos punkte (Dotnuvos g. 7, Pociūnėliai) Grinkiškio seniūnijoje: 9 val. – Minaičių bendruomenės namuose;…