Kutiškiuose – atviras pokalbis apie darbus ir žmonėms svarbius sprendimus
Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis gegužės 20 dieną Kutiškių daugiafunkciame centre susitiko su Radviliškio seniūnijos gyventojais. Susitikimo metu buvo aptarti jau atlikti darbai, gyventojams aktualūs klausimai bei artimiausi planai, kurie svarbūs Kutiškių bendruomenei. Pristatė planuojamus darbus Kartu su meru susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės vicemerė Jurgita Sidarienė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų, sveikatos…