Baisogalos gimnazijos komandos rajoninėse kvadrato varžybose iškovojo aukso medalius
Lapkričio 7 d. Baisogalos gimnazijoje vykusiose rajono kvadrato varžybose po atkaklių kovų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos iškovojo aukso medalius! Jie taip pat iškovojo ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose, kurios vyks jau po savaitės. Abi komandos varžėsi su Sidabravo ir Šiaulėnų gimnazijų bei Grinkiškio Jono Poderio pagrindinės mokyklos sportininkų komandomis. Komandas varžyboms ruošė fizinio…