Lietuvos klasikinės jėgos trikovės taurės varžybose stiprus Radviliškiečių pasirodymas

Rugsėjo 14–15 dienomis Žemaitijos sostinėje Telšiuose įvyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės taurės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 8 Radviliškio jėgos trikovės klubo atstovai.

Geriausiai varžybos susiklostė Ryčiui Jankauskui, kuris užtikrintai triumfavo jaunių iki 93 kg kategorijoje tapdamas Lietuvos čempionu bei pagerindamas du šalies rekordus. Sportininkas paspaudė 125 kg, pritūpimo veiksme pritūpė 237,5 kg, atkėlimo veiksme įveikė 275 kg svorio štangą. Šie 2 paskutiniai rekordai taip pat priklausė Ryčiui tik jis darkart kilstelėjo kartelę.

Varžybose šauniai pasirodė ir jaunimo merginų komanda, kuri užėmė pirmąją vietą komandinėje įskaitoje. Austėja Karpuchovaitė iki 52 kg kategorijoje pritūpė 75 kg, paspaudė 40 kg, atkėlė 105 kg ir tapo Lietuvos čempionė. Gabija Eitutytė iki 57 kg kategorijoje užėmė 2 vietą pritūpdama su 85 kg, sportininkė paspaudė 50 kg svorio štangą ir atkelė 105 kg. Sigita Mačiulytė svorio kategorijoje 76 kg+  paspaudė 52,5 kg, atkėlė 112,5 kg.

Jaunimo grupėje Lukas Reutas pritūpė su 170 kg svorio štanga, paspaudė 115 kg, patraukė 210 kg, bendroje sumoje užimta 4 vieta. Benediktas Vaitiekūnas pritūpė su 182,5 kg, paspaudė 105 kg.

Suaugusiųjų tarpe svorio kategorijoje iki 74 kg Gintaras Blėdis pritūpė su 220 kg, paspaudė 122,5 kg, atkėlė 225 kg bei užėmė 3 vietą. Samuelis Astrovskis svorio kategorijoje iki 83 kg pritūpė su 155 kg, paspaudė 125 kg, atkėlė 200 kg bei užėmė 8 vietą.

Sportininkus paruošė treneriai, Karolis Balsys bei Robertas Škėma.