NULL

10 priežasčių žaisti stalo žaidimus drauge su vaikais

Mes gyvename sparčiai besivystančiame pasaulyje, kuriame technologijos užima vis svarbesnę vietą žmonių gyvenimuose. Praleidžiant vis daugiau laiko internete arba įnikus į vaizdo žaidimus, iš lėto atitolstame nuo draugų ir šeimos narių. Tai ypatingai aktualu kalbant apie vaikų ir tėvų ryšį.

Vaikai nuo pirmųjų gyvenimo metų pradeda naudotis elektroniniais prietaisais, kurie greitai pakeičia ryšį su realiu pasauliu. Tėvams kyla daugybė klausimų ir abejonių, kaip to išvengti ir kaip auklėti atžalas, kad jie daugiau laiko praleistų bendraudami su šeima ir draugais. Vienas iš būdų praleisti daugiau laiko drauge ir sumažinti elektroninių prietaisų naudojimą yra stalo žaidimai.

Kodėl vaikai turėtų žaisti stalo žaidimus?

Stalo žaidimai kaip Monopolis, Alias, 5 sekundės, UNO skatina vaikus įsijausti į skirtingus vaidmenis, mokytis naujų įgūdžių ir bendrauti. Taip lavinami mažųjų intelektiniai, socialiniai ir psichologiniai sugebėjimai. Tad tėvai ne tik turėtų paraginti atžalas žaisti stalo žaidimus, bet ir patys prisijungti prie vaikų ir smagiai praleisti laiką.

Visų pamėgtus stalo žaidimus ir žaislus vaikams įsigysite apsilankę elektroninėje parduotuvėje 1a.lt. Čia rasite ne tik populiarius, bet ir mažiau žinomus žaidimus, išsirinkti padės specialios kategorijos, detalūs aprašymai ir kitų pirkėjų vertinimai. Tad nieko nelaukite ir išsirinkite savo mėgstamiausią stalo žaidimą!

Foto: pixabay.com

10 priežasčių žaisti stalo žaidimus

Žaisti stalo žaidimus smagu ir naudinga tiek jums, tiek jūsų vaikams. Bet jei vis dar ieškote priežasčių sukurti žaidimų tradiciją šeimoje, štai keletas priežasčių, kodėl stalo žaidimai naudingi jums.

1. Šeimos ryšys

Darbas, namų ruoša, mokslai, draugai ir kiti veiksniai atitolina mus nuo šeimos. Vis mažiau laiko praleidžiant kartu, verta susimąstyti ir paskatinti artimuosius burtis drauge. Stalo žaidimai yra puiki proga vaikams ir tėvams daugiau laiko praleisti kartu ir sustiprinti tarpusavio ryšį.

2. Praktiniai įgūdžiai

Stalo žaidimai, žaislai vaikams, dėlionės, spalvinimo knygelės lavina vaikų praktinius įgūdžius. Žaisdami mažieji mokosi kaip reaguoti skirtingose situacijose, tobulina bendravimo ir socialinius sugebėjimus.

3. Kalba ir žodynas

Tokie žaidimai kaip Alias ar 5 sekundės reikalauja turtingo žodyno ir kalbinių gabumų. Vaikas žaisdamas kartu su suaugusiais įsimena frazes ir žodžius taip tobulindamas savo komunikavimo įgūdžius bei praturtindamas žodyną naujais žodžiais.

4. Lavinamas intelektas

Skirtingi žaidimai aktyviai veikia skirtingas smegenų dalis, taip jas intensyviai lavindami. Tai svarbu jauname amžiuje, kuomet vaikas sparčiai mokosi ir įsisavina aplinkinę informaciją. Tam puikiai tinka stalo žaidimai kaip Monopolis, UNO ar Lego konstruktoriai, šie žaidimai reikalauja strateginio mąstymo ir apgalvotų ėjimų, o žaisdamas vaikas mokosi šių savybių.

5. Gerinamas komandinis darbas

Vienas pagrindinių stalo žaidimų privalumų – komandinis darbas, nes dauguma žaidimų reikalauja burtis su kitais žaidėjais. Tai naudinga jūsų atžaloms, nes taip jie išmoksta geriau komunikuoti savo idėjas bei sutarti su komandos nariais.

6. Sutaupoma pinigų

Išvykti pramogauti drauge su šeima dažnai atsieina nemažai pinigų, pramogų parkai ir centrai, kinas, žaidimų kambariai ir panašios vietos ištuština piniginę. Tačiau stalo žaidimai yra pigus laisvalaikio praleidimo būdas, jūs ir jūsų vaikai ne tik prisijuoksite iki soties, bet ir sutaupysite pinigų.

7. Vaikai atitraukiami nuo elektroninių prietaisų

Kaip jau minėjome, technologijos ir internetas užima vis didesnę laiko dalį vaikų gyvenime. Tad paraginkite atžalas bent kelioms valandoms iškeisti kompiuterį ir telefoną į smagų laiką su šeima, žaidžiant nuotaikingus žaidimus.

8. Išmokstama laimėti ir pralaimėti

Mažame amžiuje vaikai dažnai yra emocingi ir drąsiai reiškia savo jausmus. Todėl, kai vyksta žaidimas ir mažieji pralaimi gali prasidėti ginčai ir kaprizai. Stalo žaidimai šiuo atveju yra puiki proga išmokyti vaiką pralaimėti ir laimėti.

9. Lavinama vaizduotė

Vaikų vaizduotei nėra ribų, tad žaidžiant žaidimus, tai labai naudinga savybė. Nustebsite išgirdę kokia istorijas geba sukurti jūsų atžala bei kokius genialius ėjimus naudoja tikslui pasiekti. Taip vaikas ne tik išreikš kūrybingumą, bet ir tobulins vaizduotę.

10. Tėvai mokosi iš vaikų

Mokydami vaikus, nepamirškime kartu mokytis iš jų, žaidžiant stalo žaidimus, tai šauni galimybė geriau pažinti vaikų pasaulį. Mažieji į žaidimą ir aplinką žvelgia pro kitokią prizmę nei suaugusieji, tad taip tėvai išmoks naujų triukų žaidžiant drauge su vaikais.

Foto: pixabay.com

1a.lt parduotuvėje gausus stalo žaidimų ir žaislų vaikams pasirinkimas

Žaisti stalo žaidimus be galo naudinga tiek tėveliams, tiek vaikams, tad negaiškite laiko ir išsirinkite jums labiausiai patinkančius. Tai be jokio vargo padarysite apsilankę internetinėje parduotuvėje 1a.lt. 1a.lt rasite skirtingas žaidimų kategorijas, amžiaus rekomendacijas ir kainų nuorodas, tad vos per kelias minutes išsirinksite norimus žaidimus. Be to, internetinėje parduotuvėje jūsų laukia šaunūs pasiūlymai ir neįtikėtinos nuolaidos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE