NULL

5 pagrindinės trimerių atsarginės detalės: kad žolę pjautų itin tiksliai

Jeigu domina trimerių atsarginės detalės, turbūt sutiksite, kad trimerių ir žoliapjovių bei jų papildomų dalių pirkimas gali būti išties painus. Apžvelkime pagrindines jų dalis, kad pirkimas praeitų sklandžiau, o Jūsų įrankis ir toliau dirbtų nepriekaištingai.

Top 5 svarbiausios trimerių atsarginės detalės:

1. Besisukanti trimerio galvutė. Kai kuriose trimeriuose ar styginėse žoliapjovėse pjovimo galvutę galima pasukti į vertikalią padėtį, kad būtų galima apvaduoti. Ši funkcija yra ypač naudinga, nes kitu atveju žoliapjovė gali jaustis nepatogi, jei ją reikia manevruoti 90 laipsnių kampu ir išlaikyti šią padėtį keletą žingsnių, kai veja važiuojate ten, kur ji susitinka su važiuojamąja dalimi arba šaligatviu.

2. Velenas. Trimerių atsarginės detalės, kaip velenas, yra labai svarbios. Velenas perduoda galią iš variklio arba variklio į (paprastai kietas, bet lanksčias nailonines) linijas, kurios atlieka pjovimą. Modeliai su tiesiu velenu siūlo ilgesnį pasiekiamumą; jie dažniausiai tinka aukštiems naudotojams ir norint pasiekti po krūmais ir kitais krūmais. Modeliai su lenktu kotu (parodyta) paprastai yra lengvesni ir lengviau valdomi.

3. Pjovimo valas. Visi styginių trimerių ir žoliapjovių gamintojai jums pasakys, kokio dydžio reikia jūsų pakaitinei linijai. Būtinai naudokite tai, kas skirta jūsų modeliui. Per plonas valas gali sumažinti pjovimo galią, o per storas valas gali užstrigti žoliapjovės varikliui ar varikliui. Žoliapjovės su dviem eilėmis su kiekvienu apsisukimu nupjauna daugiau žolės nei vienos linijos modeliai, todėl paprastai gali atlaikyti sunkesnį augimą.

4. Pjovimo linijos maitinimas. Turite tris parinktis: taškinį tiekimą, fiksuotą liniją ir automatinį tiekimą. Kai atsitrenkiate žoliapjovės galvutę į žemę, spyruoklinis padavimas paleidžia valą iš ritės. Tačiau daugiau modelių naudoja fiksuotos linijos galvutes su trumpo ilgio valą, kad būtų išvengta strigčių ir raizginių, susijusių su naujos linijos įkėlimu: jūs tiesiog įverkite linijos atkarpą pagal poreikį, nors tai teks daryti gana dažnai. (Fiksuotos linijos galvutės taip pat galimos kaip antrinės rinkos prekės.) Automatinio padavimo galvutės yra iš anksto suvyniotos ir, jei reikia, atleidžiamos atskirai.

5. Pagalbinės paleidimo priemonės ir stabdymo jungikliai. Dėl spyruoklinio paleidimo lengviau patraukti dujomis varomo žoliapjovės užvedimo laidą. Be to, gana patikima degalų užpildymo lemputės ir droselio įjungimo seka tiekia reikiamą degalų mišinį į šaltą variklį, kad jis greičiau užvestų. Žoliapjovės, kurių sustabdymo jungiklis yra lengvai pasiekiamas, leidžia greitai sustabdyti variklį arba variklį, jei reikia.

Svarbu investuoti į kokybę

Jeigu domina trimerių atsarginės detalės, labai svarbu investuoti į geriausią kokybę. Tik tada galėsite mėgautis sklandžia žolės pjovimo patirtimi, o Jūsų trimeris ištikimai tarnaus ilgus metus. Rinkitės tik originalius produktus iš patikimų gamintojų ar jų tarpininkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE