Adventas su skaitytojų klubu

Advento laikotarpis dažnai kupinas ruošimosi būsimoms gražiausioms metų šventėms šurmulio. Tačiau tai ir rimties bei susikaupimo metas. 

Baisogalos kultūros centro direktorės Erikos Liukienės kvietimu gruodžio 8 d. Skaitytojų klubas „Carpe diem“ dalyvavo kalėdinių skaitymų vakare. Drauge su bibliotekos darbuotojomis klubo nariai Alfredas Jasiūnas, Paulina Malinauskienė, Ričardas Jonaitis, Sigita Jurkėnienė, Birutė Gedžiuvienė, Nijolė Kirklienė pakvietė renginio dalyvius įsiklausyti į mėgstamų knygų ištraukas, pajusti Kalėdų dvasią.

Smagu, kad šį vakarą praturtino ir kiti knygų klubo bičiuliai – Aušra Krugelienė, Gražina Areliūnienė, Anelė Masiulė. Įvairaus žanro ir tematikos tekstai, sušildyti skaičiusiųjų širdies šiluma, palydėti muzikos kūrinių, sukūrė jaukią nuotaiką ir nuteikė būsimų švenčių laukimui. 

Labai džiugu, jog Baisogalos kultūros centro mažiausiųjų mėgėjų meno kolektyvų nariai, jaunimas, saksofonistų duetas bei moterų vokalinis ansamblis, vadovaujami meno vadovų N. Bernadickienės ir V. Malinausko, padovanojo šiam vakarui skirtus kūrinius. Nuoširdžiai dėkojame gerbiamam Baisogalos klebonui A. Urbeliui, kuris visada yra kartu ir mums dovanoja savo nuoširdžius ir išmintingus žodžius. Dėkojame A. Žaromskiui, kuris užfiksuoja gražiausias renginių akimirkas ir taip įamžina mūsų veiklas.

Birutės Gedžiuvienės ir Baisogalos kultūros centro informacija
Nuotraukos A. Žaromskio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE