Advento popietė sukvietė globėjų bendruomenę

Tikra žiema alsuojanti gruodžio 12-oji sukvietė globėjų bendruomenę į organizuotą advento popietę.

Popietę pradėjome prozininkės Vandos Juknaitės žodžiais ,,Mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės, darydami gerus darbus, pamažu keičia pasaulio veidą“. Taip ir šią dieną maža dalelė susirinkusiųjų į popietę buvo tie žmonės, kurie keičia mūsų pasaulį, žmonės, kurie yra verti didžiausios pagarbos, kurie kiekvieną dieną dovanoja savo žinias ir laiką, energiją ir meilę vaikams, kurie yra netekę tėvų globos. Tie žmonės yra mūsų rajono šviesuliai, mūsų globėjai, specialistai, pedagogai, pareigūnai, kuriems rūpi kiekvieno vaiko gerovė.

Labai dažnai norėdami padaryti labai daug, kasdien bėgame dideliu greičiu susidurdami ne tik su džiugiais įvykiais, bet, deja, ir su labai daug problemų, dėl kurių pamirštame sustoti ir pagalvoti apie save. Adventinis laikotarpis – tai laikas sustoti, apsižvalgyti, pabūti su savimi, pabūti su žmonėmis, kuriems rūpi, kurie gyvena daugiau ar mažiau tokiais pačiais tikslais, tempais, mintimis ir, žinoma, laikotarpis prisiminti, dėl ko mes esame čia.

Popietėje susirinkusiai bendruomenei dvi muzikalios Radviliškio Lizdeikos gimnazijos moksleivės Deimantė Dargytė ir Kamilė Aksinavičiūtė padovanojo po skambantį ir sušildantį stebuklą. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos pedagogė, tikybos mokytoja, rajono šviesulys Inga Zabulienė priminė kiekvienam iš mūsų, kas gyvenime yra svarbiausia, tyriausia, kad kiekvieną dieną mes patys esame tie žmonės, tie Kalėdų Seneliai, kurie savo šeimoms, draugams, artimiesiems, pažįstamiems kasdien kuriame ir dovanojame po stebuklą, kuris nieko nekainuoja.

Šiltas apkabinimas tarsi būtum mamos glėbyje, padrąsinantis žodis, nuoširdus pokalbis ir kokybiškas laikas kartu – tai, dėl ko kasdien tampame geresni ir nuspalviname mūsų visų pasaulį pačiomis gražiausiomis spalvomis.

Nuoširdžiai dėkojame direktorei Ritai Pranei Vilimaitei, pavaduotojai Mildai Mockaitytei–Cicilionienei, Radviliškio rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėjai Larisai Paurienei, Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus specialistei Virginijai Masiliūnienei už prasmingą laiką kartu ir bendruomeniškumo kūrimą.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Globos centras nuoširdžiai linki prasmingų, šviesių ir pilnatvės kupinų artėjančių švenčių. Nepamirškime kasdien dovanoti šypsenas, apkabinimus ir nuoširdžiai ištartą žodį.

RPBSPC Globos centro veiklų vadovas/Tarnybos vyr. atestuotas asmuo Samanta Lapinskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE