NULL

Apdovanoti patruliai, turintys uoslę narkotikams

Radviliškio rajono policijos komisariato salėje padėkomis paskatinti trys Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patruliai: Aurelijus Vilkas, Ovidijus Malatokas ir Nerijus Ščerbauskas. Pareigūnai gegužės mėnesį sulaikė apsvaigusį, sunkiai besiorientavusį jaunuolį ir rado neaiškios kilmės augalinės medžiagos, sudėtos į atskirus maišiukus, svarstykles, elektrinį smulkinimo aparatą mažus pakavimo maišelius. Dėl minėto atvejo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tačiau dar nespėjus nudžiūti rašalui Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos raštuose, O. Malatokas ir N. Ščerbauskas sulaikė dar du jaunuolius, kurie turėjo medžiagų, panašių į narkotines, o vienas jų, kaip buvo nustatyta, buvo jų vartojęs.

Dėl abiejų šių atvejų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Po tokių laimikių komisariate juokaujama, kad galbūt tuoj bus nereikalingi ir kinologai su tarnybiniais šunimis, jeigu patruliai sugeba taip rezultatyviai „užuosti“ narkotines medžiagas.

Džiugina tai, kad du pareigūnai – O. Malatokas ir N. Ščerbauskas – visai neseniai pradėjo dirbti policijoje ir, kaip rodo praktika, motyvacijos jiems tikrai nestinga. Po apdovanojimų visi trys patruliai buvo pakviesti komisariato viršininko S. Baltakio kavos puodeliui. Neformalioje aplinkoje buvo kalbėtasi apie priežastis, paskatinusias jaunuolius rinktis policininko profesiją, apie matomas perspektyvas ir kitus paprastus žmogiškus rūpesčius.

Pagal policijos pranešimą parengė Jonas MARCINKUS

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE