Ar žinote, kodėl komerciniai automobiliai dažniausiai dažomi balta spalva?

Komerciniai automobiliai atlieka įvairias kasdienes funkcijas, todėl darbo dienomis mieste jų pamatysime daugybę. Tikriausiai pastebėjote, kad šie automobiliai dažnai dažomi balta spalva ir toks pasirinkimas tikrai nėra atsitiktinis. Šiame straipsnyje apžvelgsime priežastis, kurios už to slypi.

Balta kuria švaros ir profesionalumo įspūdį

Verslui itin svarbus geras įvaizdis, o balta spalva dažyti komerciniai automobiliai jam gali puikiai pasitarnauti. Tai neutrali spalva, kuri siejama su švara, sterilumu, profesionalumu. Automobilis, kuris pristato prekes dažnai yra siejamas ir su jų kokybe, todėl svarbu, kad komercinis transportas visada atrodytų tvarkingai ir reprezentatyviai, o balta spalva tam puikiai tinka. Žinoma, baltus automobilius taip pat reikia plauti!

Automobilio spalva padeda kontroliuoti temperatūrą viduje

Komerciniai automobiliai dažnai naudojami darbuotojų kelionėms ir prekių pristatymui, todėl svarbu, kad jų salone visada galima būtų jaustis komfortiškai – juk vairuotojams čia tenka praleisti išties daug laiko. Dėl šios priežasties automobiliai yra dažomi balta spalva, kuri atspindi saulės šviesą ir padeda sumažinti jo temperatūrą karštomis dienomis. Tamsios spalvos šviesą sugeria, tad vasarą tokie automobiliai įkaista daug labiau. Dėl šios priežasties balta spalva yra itin populiaru dažyti automobilius karšto klimato kraštuose.

Komerciniai automobiliai – reklamos nešikliai

Balta spalva yra neutrali ir puikiai dera su bet kokiu kitu atspalviu. Būtent dėl to komerciniai automobiliai yra dažomi baltai, o vėliau ant jų klijuojama reklaminė plėvelė. Taip nereikia baimintis, kad įmonės logotipo ar reklamos spalvos kontrastuos su automobilio spalva – baltas fonas visada yra gera idėja. Jei įmonė turi nuosavą komercinio transporto parką, ji gali panaudoti automobilius kaip reklamos nešiklius – juk juos zujančius po miestą pamato daugybė gyventojų.

Taip pat komerciniai automobiliai yra svarbia įvaizdžio dalimi, todėl jie dažnai puošiami įmonės logotipu ar pavadinimu. Baltas fonas yra universalus ir puikiai tiks bet kokios spalvinės gamos logotipui, jis bus puikiai matomas. Automobilio perdažymas gali sudaryti gana didelius ir bereikalingus kaštus, todėl daugelis įmonių renkasi pirkti baltos spalvos komercinius automobilius.

Balti komerciniai automobiliai – geriau matomi kelyje

Kiekvienai įmonei svarbu užtikrinti savo darbuotojų saugumą, o balta spalva gali pasitarnauti ir čia. Balti komerciniai automobiliai yra geriau matomi naktį ir lengviau pastebimi dieną. Tai itin svarbu, nes transporto priemonės versle gali būti naudojamos įvairiais tikslais, pavyzdžiui, jos reikalingos reklamų montuotojams ar kurjeriams, kuriems automobilius kartais tenka trumpam palikti ir važiuojamojoje kelio dalyje. Kuo anksčiau kiti vairuotojai pastebi automobilį, tuo greičiau spėja į jį reaguoti, tad balta spalva padeda užtikrinti eismo saugumą. Be to, išduosime paslaptį: balta spalva tinka visų modelių automobiliams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE