„Ateities“ mokyklą baigė 13-oji laida

Birželio 4 d. į paskutinį susitikimą Savivaldybėje susirinko demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ 13-osios laidos mokiniai. Čia kelias valandas mokiniai praleido su įvairių sričių specialistais jų darbo vietoje, turėjo galimybę susipažinti su valstybės tarnautojų darbo specifika ir atlikti kai kurias užduotis.

Dalis „Ateities“ mokyklos mokinių susipažino su Administracijos direktorės Eglės Ivanauskytės ir vicemerės Jurgitos Sidarienės kuruojamomis sritimis, kasdien darbe sprendžiamomis problemomis ir užduotimis. Kiti mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos. Kultūros, paveldosaugos ir turizmo, Architektūros ir urbanistikos, Švietimo ir sporto skyrių bei vyriausiosios specialistės (Savivaldybės gydytojos) veikla. 

Pasibaigus užsiėmimams, mokiniai su administracijos darbuotojais susirinko didžiojoje posėdžių salėje, čia dalijosi bendro darbo įspūdžiais ir įgyta patirtimi. Mokiniai pasidžiaugė, kad turėjo galimybę iš arti stebėti administracijos specialistų darbą, tvirtino, jog nesitikėjo, kad kiekvienas darbuotojas kasdien atlieka tiek daug svarbių darbų krašto žmonių labui. Po refleksijų vicemerė J. Sidarienė pasidžiaugė mokiniais, palinkėjo jiems sėkmės įgyvendinant savo siekius ir įteikė jiems demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ baigimo pažymėjimus.

Šios mokyklos kuratorė, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Judita Steponavičienė išlydėdama mokinius sakė: „Dveji mokslo metai „Ateities“ mokykloje praskriejo tarsi vėjas, kuris jums atnešė tiek patirčių, kiek norėjote pasiimti. Tikiuosi, kad artimesnė pažintis su savivalda turės reikšmės jūsų ateities apsisprendimams, o įgyta patirtis leis jums tarp bendraamžių jaustis pažangesniais ir brandesniais! Linkiu, kad jūsų įkvėpėjais būtų tie, kurie skatina drąsą veikti, siekti nepasiekiamo ir pildyti savo svajones! Ir tariu ačiū už gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo dvejus metus, kurie praturtino ir jus, ir mane!“

Šiemet demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklą „Ateitis“ baigė 25 Radviliškio rajono gimnazijų II–IV gimnazinių klasių mokiniai. Į šią mokyklą kas dvejus metus mokiniai renkasi nuo 1997 metų.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE