NULL

Aukštelkiškiai dviračiais keliavo seniūnijos keliais

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną aktyvaus poilsio mėgėjai rinkosi Kalnelio Gražionių vaikų ir jaunimo užimtumo centre į antrus metus iš eilės organizuojamą dviračių žygį Aukštelkų seniūnijos apylinkėmis „Žaliais laukais keleliai vingiuoja“. Trasa vingiavo daugiau kaip 20 km Kalnelio Gražionių, Aukštelkų, Kriaukėnų, Raubų, Užuožerių, Arimaičių, Sedūnų, Rupliškio kaimų keliais, keleliais.

Norinčių aktyviai poilsiauti atsirado nemažai. Dviratininkai, kurių jauniausiam vos šešeri, aplankė šešis savo seniūnijos ir du Šeduvos miesto seniūnijos kaimus. Vaikams tai buvo ne tik sportinė, bet ir mokomoji kelionė. Jie tobulino bendravimo įgūdžius, mokėsi teikti pagalbą draugui, ištikus netikėtumui ar bėdai. Vaikai suprato, koks svarbus yra žmogui vanduo, dalijosi juo ištroškus. Jaunimas išgirdo įdomių istorijų apie Aukštelkų kaimą supančias gyvenvietes, kaimelius.

Žygis truko daugiau kaip septynias valandas, keletą valandų teko pailsėti ir papramogauti Arimaičių kaime esančioje stovyklavietėje „ Arimaitis“. Maloniai sutikti poilsiavietės šeimininko, vaikai pirmiausia striksėjo į ežerą išsimaudyti. Kol žygio vadovės rūpinosi pietumis, visi žygeiviai maudėsi ir dūko vandenyje ir ant kranto. Atgavę jėgas ežero vandenyje, vaikai susirinko pavalgyti lauže keptų bulvių ir dešrelių. Grįžusius iš kelionės, dviratininkus sutiko bendruomenės nariai. Visi kartu, sustoję į ratą, sugiedojo „Tautišką giesmę“, o ištvermingiausi žygio dalyviai sulaukė apdovanojimų.

Daugiau: Elektriniai dviračiai

Aukštelkų seniūnijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE