Turnyro laimėtojas Juozas Stanaitis (kairėje) ir antrąją vietą pelnęs Vytautas Špokauskas po apdovanojimų.

Baisogaloje surengtas 16-asis A. Dučinsko vardo teniso turnyras

Šeštadienį, liepos 30 dieną, Baisogalos kortuose prasidėjo tradicinės 16-osios teniso varžybos Alfredo Dučinsko didžiajai taurei laimėti. Gintaras Marcinkus šiam vienetų turnyrui surinko mėgėjus iš daugelio vietovių, atvyko nemažai vilniečių, registravosi ir vietinių ištikimų tenisininkų.

Iš viso įregistruota ir dviejuose kortuose pradėjo žaisti 20 žaidėjų, suskirstytų į keturias grupes, tarp jų – viena moteris.

Iki vakaro išaiškėjo keturi stipriausieji, kurie sekmadienį varžėsi dėl pereinamosios taurės. Jos nuo 2010 metų niekam nepavyko tris kartus iš eilės parsivežti namo ir pasilikti visam laikui.

Vakare buvo aiškus stipriausių ketvertas – tai vilnietis Juozas Stanaitis, baisogalietis Egidijus Bičkauskis, pasvalietis Vytautas Špokauskas ir šiaulietis Marius Buba.

Sekmadienį sinoptikai skelbė artėjantį cikloną ir lietų, tad jau nuo 8 valandos ryto abiejuose kortuose prasidėjo susitikimai. Reikėjo sužaisti dar keletą susitikimų, kol išaiškėjo trečiosios vietos laimėtojas. Nelengvai garbingą vietą iškovojo Egidijus Bičkauskis, susitikęs su Mariumi Buba ir laimėjęs rezultatu 7:5, 7:5.

Debesims artėjant liko tik paskutinis susitikimas. Popietę prasidėjo rungtynės dėl laimėtojo taurės. Kortuose susitiko mums gerai pažįstami vilnietis Juozas Stanaitis, kasmet atvykstantis į šį turnyrą, ir pasvalietis Vytautas Špokauskas. Pastarasis atvežė praėjusiais metais laimėtą taurę.

Aštriu žaidimu pasižymintis judrus Juozas, kol buvo neįšilęs, pirmąjį setą pralaimėjo rezultatu 2:6. Antrasis jau vyko lygiai ir rezultatui esant 6:6, reikėjo pratęsimo, kurį išplėšė vilnietis. Trečiajame, papildomame sete, po gana atkaklios kovos Vytautas pasidavė rezultatu 8:10. Po rungtynių abu pavargę labai draugiškai spaudė vienas kitam rankas abipus tinklo.

Turnyro laimėtojui Juozui Stanaičiui Alfredo Dučinsko pereinamąją taurę įteikė Gintaras Marcinkus. Antrosios ir trečiosios vietų laimėtojai buvo taip pat apdovanoti, o Vytautas Kenstavičius gavo vyriausio varžybų dalyvio atminimo prizą.

Šį tradicinį 16-ąjį Alfredo Dučinsko atminimo turnyrą Gintaras Marcinkus surengė beveik vienas, nes Baisogala jau nebeturi sporto metodininko, tačiau po apdovanojimų, jau krapnojant lietui, niekas jam už tai net nepadėkojo.

Kazys Strolys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE