Baisogaloje vykusį teniso turnyrą laimėjo vairavimo instruktorius iš Pasvalio

Liepos 31–rugpjūčio 1 dienomis Baisogaloje vyko 15-asis teniso turnyras A. Dučinsko vardo taurei laimėti. Žaidė teniso mėgėjai, atvykę iš Vilniaus, Pasvalio, Skaudvilės, Radviliškio ir baisogališkių vietinių būrys – iš viso 16 žaidėjų.

Suskirstyti pagal pajėgumą į du pogrupius teniso aistruoliai šeštadienio rytą pradėjo turnyrą.

Sekmadienį, per patį turnyro įkarštį, į Baisogalą užsuko Seimo narys Antanas Čepononis. Jis pasveikino dalyvius ir organizatorius, prisiminė mokslininką Alfredą Dučinską ir visiems varžybų dalyviams padovanojo baltus marškinėlius su Baisogalos emblema, o turnyrą jau baigusiam šiauliškiui Mariui Bubai įteikė paguodos prizą.

Sekmadienio popietę aiškėjo prizininkai ir nugalėtojai. Stipriais padavimais ir smūgiais per tinklą išsiskyrė A. Dučinsko giminaičiai Jokūbas ir jo tėvas Stanaičiai, baisogalis Eimutis Briedelis, bet geriausiojo žaidėjo taurė teko ne jiems.

Finale susitiko du jau pradėję žilti Vytautai – iš Skaudvilės ir Pasvalio. Po ramios, be stiprių kirčių kovos, tiksliai pataikydamas kamuoliuką į silpną varžovo vietą, nugalėtoju tapo pasvalietis, vairavimo mokyklos instruktorius Vytautas Špokauskas, įveikęs savo bendraamžį 60-metį mokytoją iš Skaudvilės Vytautą Kenstavičių 6:2, 6:1. Pastarasis Baisogaloje jau du kartus seniau buvo laimėjęs A. Dučinsko vardo taurę, ir jeigu dvikovą būtų laimėjęs šiemet, oereinamoji taurė, 10 metų keliavusi po „svietą“, būtų likusi visam laikui Skaudvilėje.

Finalo laimėtojas V. Špokauskas sakė, kad Pasvalys neturi tokių gerų teniso kortų, kaip Baisogala, yra aikštelė sulopytu pagrindu, kurioje jis žaisdamas yra patyręs net kelio traumą. Kortus įsirengė pasvalietis verslininkas, kuriuose retkarčiais pasitreniruoja. V. Šplokauskas dalyvauja daugelyje teniso turnyrų, pastoviai – Šiauliuose.

Trečiąją vietą, susitikęs su 27-mečiu sūnumi Jokūbu, rezultatu 7:6, 1:6 ir 10:5 laimėjo ir taure buvo apdovanotas 50-metis vilnietis Juozas Stanaitis. Jų kova dėl vietos buvo tikrai sportiška, principinė, abu kovėsi tarsi nebūtų giminės, bet pasibaigus dvikovai suprakaitavę, nuoširdžiai apsikabino.

Nugalėtojams taures įteikė sporto instruktorius Julius Optas, turnyrą organizavo Gintaras Marcinkus.

Kazys Strolys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE