Baisogalos gimnazijoje – renginys, skirtas psichinei ir emocinei sveikatai stiprinti

Baisogalos gimnazijoje vyko renginys, skirtas psichinės ir emocinės sveikatos stiprinimui „Šiandien man reikia…“. Visą dieną mokykloje skambėjo tyli, rami muzika, skaidrėse buvo galima pasigrožėti rudeniškais vaizdais.

Renginio akcentas – žalia spalva, kuri yra gyvybės ir vilties, noro gyventi bei noro rūpintis savo ir artimųjų psichine ir emocine sveikata simbolis. Nuo pat ryto visus mokinius ir mokytojus pasitiko „Saldūs patarimai“, kuriuos kvietė ragauti mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Daiva Janušauskienė, socialinė pedagogė Danutė Garuckienė ir technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė.

Per pertraukas mokiniai dalyvavo anoniminėje akcijoje „Šiandien man reikia“. Kiekvienas mokinys, įsivertinęs save, dėjo riešutus į kišenėles. Buvo suskaičiuoti kiekvienos klasės rezultatai, jie bus aptarti su klasių auklėtojais, pasiaiškinta, kokios pagalbos reikėtų klasės kolektyvui, kuri padėtų mokiniams gerai jaustis gimnazijoje. Tai būtų psichologo, psichiatro ar sveikatos specialisto paskaitos, pilietiškumo, etikos užsiėmimai. Paaiškėjo, kad daugiausia mokiniams trūksta kantrybės, meilės, gerumo, tikėjimo ir vilties, tačiau nedaug mokinių pažymėjo, kad jiems dar kartais trūksta ir pasitikėjimo, atsakingumo, savikontrolės bei pagarbos sau ir kitiems.

Socialinė pedagogė Danutė Garuckienė,

visuomenės sveikatos specialistė Daiva Janušauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE