Kolektyvas sulaukė daugybės sveikinimų brandžios paauglystės proga bei linkėjimų

Baisogalos moterų vokalinis ansamblis su trenksmu atšventė savo jubiliejų

Lapkričio 19 dieną Baisogalos kultūros centre įvykęs renginys ilgam išliks baisogaliečių ir svečių atmintyje. Baisogalos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis su trenksmu atšventė savo kūrybinės veiklos 15-os metų jubiliejų. Profesionalus požiūris į kasdienį darbą ir galutinį rezultatą bei puiki vadyba lemia kolektyvo sėkmę konkursuose, festivaliuose, šventėse, įvairiausiuose renginiuose, populiarumą ir meilę klausytojų širdyse.

Išmoningas šventinio vakaro „Pašėlusiu greičiu“ vedėjas Modestas Vaitkevičius (policininkas, kelių patrulis) suabejojo, ar garsusis BMV iš BKC leistinu greičiu ir saugiai važinėja Lietuvos keliais, keleliais ir autostradomis, ar sąžiningu būdu tiek suknelių pasisiuvo ir tiek diplomų įvairiuose konkursuose laimėjo?

Bet panašu, kad tik vienas policininkas ir abejojo ugningųjų ansambliečių profesionalumu bei patikimumu, nes visi pakviesti liudininkai: Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Seimo nario Antano Čepononio padėjėja Ilona Gvazdžiauskienė, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėja Justė Juškaitė, Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė ir buvęs seniūnas Romas Kalvaitis, Pakruojo kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė, centro direktorė Erika Liukienė, bendruomenės „Imantai“ pirmininkas Arūnas Marašinskas ir „gėlių fėja“ Birutė Astrauskienė ne tik dovanas, gėles dovanojo vadovei Neringai Bernadickienei ir kolektyvo dalyvėms, bet ir sveikino sulaukus brandžios paauglystės, liudijo, kad moterys nuoširdžiu darbu pasiekė puikių rezultatų ir laimėjo pripažinimą klausytojų širdyse, linkėjo, kad dar ilgai negestų kūrybinė ugnis ir tęstųsi koncertinė veikla.

Panašius liudijimus pateikė ir nuotaikingus pasirodymus dovanojo kolektyvo draugės: Raseinių kultūros centro moterų tercetas, Pakruojo kultūros centro ir Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro moterų vokaliniai ansambliai.

Jei po sveikinimų, vedėjo Modesto pašmaikštavimų ir ansamblių dainų dar kam nors ir stigo geros nuotaikos, tai grupės „Patruliai“ skambios dainos, energingi šokiai ir sveikinimai jubiliatėms užbūrė pilnutėlę salę siautulingam pusvalandžiui.

Kolektyvo dalyvės Aušra ir Sandra viso ansamblio vardu dėkojo savo mamoms, šeimų nariams už kantrybę. Verslininkams, rėmėjams – už finansinę paramą, organizuojant jubiliejinį vakarą, sveikintojams – už gėles, dovanas ir nuoširdžius palinkėjimus, o ištikimiems klausytojams ir sekėjams tarė: „Kvieskit, laukit ir mes atvyksim. Pašėlusiu greičiu“.

Parengta pagal Baisogalos kultūros centro informaciją

Sigito Mikučio ir Arvydo Žaromskio nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE