Baisogalos šauliai dalyvavo 11-ajame Trispalvės žygyje

Kovo 11-ąją, minint 34-ąjį Lietuvos Laisvės gimtadienį, Baisogalos šauliai entuziastingai atsiliepė į Šiaulių kultūros centro ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kvietimą sudalyvauti Trispalvės žygyje „Lietuva mūsų širdyse“.

Šis žygis suvienijo daugiau nei 2000 pilietiškų vėliavos nešėjų. Juk sakoma, kad vienybėje jėga! Kartu nešdami 300 metrų ilgio Lietuvos vėliavą, skambant Šiaulių pučiamųjų orkestro muzikai, keliavome Šiaulių miesto gatvėmis sveikindami Laisvę ir vieni kitus.

Širdis džiaugėsi, švenčiant savo mylimos šalies gimtadienį. Dalijomės gera nuotaika su visais šventės dalyviais. Ši akcija vienijo ir į šventę net neišėjusius žmones – ir esančius išsipuošusio miesto gatvėse, ir tuos, kurie šventę stebėjo, fotografavo, filmavo pro savo namų langus ir net ant stogų!

Žygio pabaigoje bendruomeniškumo nuotaiką kūrė šventinis minėjimas, „Tautiškos giesmės“ giedojimas, grupės „Žalvarinis“ koncertas.

Kaip tikri šauliai, atlikę pareigą, esame laimingi šia prasminga diena. Vienybės žygis baigėsi. Linkime, kad jis tęstųsi mūsų kasdienybėje toliau keliaujant Laisvės keliu ir kad kitais metais galėtume džiaugtis nepriklausomos Tėvynės 35-mečiu, telydi mus visada Dievo pagalba.

Baisogalos gimnazijos mokytoja, šaulė Giedrė Nakutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE