Baisogalos šauliai pagerbė Tėvynės gynėjus

Mes, Baisogalos šauliai, dalyvavome Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiuose Baisogalos miestelyje ir mūsų Tėvynės sostinėje – Vilniaus mieste.

Sausio 13-oji buvo išskirtinė mūsų Baisogalos 608 kuopos šauliams. Prie Baisogalos kultūros centro organizuotame minėjime svarbiausias šventės akcentas mums buvo iškilminga pasižadėjimo ir priesaikos ceremonija. Jaunojo šaulio pasižadėjimą priėmė Titas Petrauskas, Monika Navagruckaitė, Oreta Urbelytė, Auksė Lapinskaitė, Martyna Čerkauskaitė, o šaulio priesaiką – Laurynas Šaulis. Simboliška priimti jaunojo šaulio pasižadėjimą ir priesaiką šią datą, kuri primena kovą už Lietuvos laisvę ir jos gynėjus – Tėvynės patriotus, kuriems pagerbti organizavome 13 km žygį.

Sausio 14 dieną skubėjome į Vilniuje vykusį XXVII tarptautinį pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“. Daugiau kaip 7000 dalyvių iš 23 pasaulio šalių startavo nuo Antakalnio kapinių, finišavo prie televizijos bokšto.

Bėgime dalyvavę šauliai: Dorotė ir Dileta Damasickytės, Matas Briedelis, Matvej Kislyj, Greta Gaučaitė įveikė 9 km trasą ir buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Džiaugiamės prasmingai paminėję 33-iąsias šios istorinės dienos metines ir esame dėkingi savo Tėvynės gynėjams.

Baisogalos gimnazijos mokytoja, šaulė Giedrė Nakutienė

Sigito Mikučio nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE