„Baisogalos“ sporto klubas sėkmingai užbaigė 2023 metų sezoną

Sporto klubo „Baisogala“ įkūrėjas ir treneris Julius Optas labai džiaugiasi savo klubo narių pasiekimais ir tuo, kaip klubas užbaigė 2023 metų sezoną.

Klubo nariai dalyvavo Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos rovimo čempionate, kuriame iškovojo net 5 čempionų vardus: Nedas Januška, Vakaris Danilevičius, Tomas Dirda, Austėja Makutytė, Deimantė Januševičiūtė; Gabija Petraitytė ir Smiltė Elsukovaitė pelnė 3 vietas, o Monika Navagruckaitė laimėjo 2 vietą.

Kituose startuose klubo komanda 12 minučių rovimo taurės varžybose iškovojo 3 vietą.

Gruodžio 7-10 dienomis Latvijoje, Rezeknėje, vyko Pasaulio atskirų veiksmų svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir sporto klubo „Baisogala“ svarsčių kilnotojai.

Tomas Dirda su mišrios estafetės rungties komanda, kurią sudarė 2 vaikinai ir 2 merginos, iškovojo 1 vietą.

Julius ir Justas Optai dalyvavo suaugusiųjų estafetės rungtyje, komandą sudarė 4 sportininkai iš visos Lietuvos ir iškovojo 1 vietą.

Metai klubui baigėsi pergalingai, tad tikrai yra kuo pasidžiaugti. Julius Optas dėkoja už klubo finansavimą Radviliškio rajono savivaldybei, o už sudarytas sąlygas veikti Baisogalos gimnazijoje – mokyklos vadovei Ritai Juškevičienei.

Kviečiame visus, kurie nori pradėti sportuoti, siekti rezultatų ir atrasti bendraminčių sporte, prisijungti prie mūsų klubo.