Beinoravoje – šiltas ir jaukus vakaras motinoms pagerbti

Viena iš gražiausių pavasario švenčių – Motinos diena. Atgimusi žaluma ir besiskleidžiantys žiedai žadina troškimą švelnumu ir meile apgaubti brangiausią žmogų žemėje – motiną, mamytę, močiutę, padėkoti joms už begalinį atsidavimą, už nesibaigiantį rūpestį, gyvybę ir ateitį.

Beinoravos krašto žmonės paminėti Motinos dieną gegužės 4-osios vakarą gausiai rinkosi į kultūros ir laisvalaikio centro salę.

Mamos buvo sutiktos dovanojant žiedų puokštelę, skambant nuotaikingai muzikai. Eilėraščių posmais jas sveikino mažieji vaikučiai.

Bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas ir seniūnaitė Rūta Jelinskienė sveikindami dėkojo mamoms, kad jos ne tik rūpinasi savo šeima, vaikų gerove, bet noriai įsilieja į bendruomenės gyvenimą, įteikė Padėkos raštus, skambėjo posmai motinoms, kurios šalia, su mumis ir kurios iš amžinybės laimina mūsų kelią.

Skambėjo dainos, atliekamos muzikanto, skrabalų virtuozo Egidijaus Impolio, jis įsijungė į šventę, dovanojo savo koncertą.

Šiltai ir jaukiai vakarą praleidę beinoraviškiai skirstėsi nusiteikę ir kasdienybėje nepamiršti pagarbos motinoms, pareigos rūpintis jomis, mylėti jas.

Šventei organizuoti bendruomenė gavo finansavimą iš Radviliškio rajono savivaldybės.

Beinoravos bendruomenės informacija

2 Comments

 1. Hi there,

  We run a YouTube growth service, which increases your number of subscribers both safely and practically.

  We go beyond just subscriber numbers. We focus on attracting viewers genuinely interested in your niche, leading to long-term engagement with your content. Our approach leverages optimization, community building, and content promotion for sustainable growth, not quick fixes. Additionally, a dedicated team analyzes your channel and creates a personalized plan to unlock your full potential, all without relying on bots.

  Our packages start from just $60 (USD) per month.

  Would this be of interest?

  Kind Regards,
  Emily

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE