Beinoravos bendruomenėje paminėta Motinos diena

 

Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir šių metų gegužės trečiosios vakarą bendruomenė kartu su kultūros namų darbuotojais mamas, močiutes ir visus Beinoravos krašto gyventojus sukvietė į šventinį koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti.

Šventinę programos dalį, gražiais posmais pasveikindamos visas mamas, močiutes ir globėjas su viena iš gražiausių ir prasmingiausių pavasario švenčių, pradėjo vakaro vedėjos Aistė Šataitė ir Aistė Janeliūnaitė. Dainomis, šokiais ir nuoširdžiomis eilėmis mamytes pasveikino mažieji beinoraviškiai, savo dainas visoms mamoms ir visiems susirinkusiems dovanojo Beinoravos kultūros namų moterų vokaliniai ansambliai, vadovaujami kultūros namų meno vadovės Emilijos Bieliūnienės.

Sidabravo seniūnijos seniūnas Vidmantas Blužas negailėjo gražių sveikinimo žodžių motinoms, kurios išaugino ir išauklėjo savo vaikus dorais Lietuvos piliečiais. Padėkos raštai buvo įteikti šioms Beinoravos krašto mamoms: Ritai Gildutienei, Vandai Sipavičienei, Leontinai Mataitienei, Rožei Šlamienei, Vitalijai Šlamienei.

Šiltų žodžių mamoms negailėjo ir Sidabravo parapijos klebonas Remigijus Katilius, palinkėdamas joms sveikatos, stiprybės, tikėjimo, kvietė visus nepamirši aplankyti bei uždegti žvakutę ne tik ant savo mirusių motinų kapų, bet ir ant pamirštų, niekieno nebelankomų kapelių.

Nuoširdžius, šiltus sveikinimo žodžius visoms mamoms skyrė Beinoravos seniūnaitė Rūta Jelinskienė ir Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas.

Antroje vakaro dalyje vedėja Laimutė Ožalinskienė pakvietė į sceną vakaro svečius: Butėnų kultūros namų moterų vokalinį ansamblį ir Palonų daugiafunkcinio centro folklorinį ansamblį „Atgaiva“ vadovaujamą Arūno Kotinsko, kurie visoms mamoms ir visiems susirinkusiems dovanojo nuostabių dainų puokštę.

Šventinio vakaro pabaigoje Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas visos bendruomenės ir šventės organizatorių vardu padėkojo mažiesiems saviveiklininkams, šventės rėmėjams ir visiems padėjusiems organizuoti šį gražų ir prasmingą renginį. Meno kolektyvams buvo įteiti padėkos raštai bei prisiminimo dovanėlės.

Rima LUKOŠEVIČIŪTĖ,

Beinoravos bibliotekos vyr. bibliotekininkė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE