NULL

Bibliotekoje pagerbtos skaitančios šeimų dinastijos

Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje suburtos geriausios ir daugiausiai skaitančios Radviliškio rajono šeimos. Jas sukvietė renginys „Skaitanti šeima“, skirtas Šeimos metams.

Šventės vedėja – Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė – pasidžiaugė, kad yra tiek daug skaitančių šeimų dinastijų, padėkojo joms ir palinkėjo niekada nesiskirti su knyga. Šeimas skaityti skatino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Apie skaitymo naudą, o ne sėdėjimą prie kompiuterio ar televizoriaus, diskutavo ir Zuikis (Audronė Sinušaitė) su Ežiuku (Jolanta Šilinskienė) – lėlių personažai.

Šeimos buvo apdovanotos knygomis, žurnalais „Radviliškio kraštas“ ir saldžiaisiais prizais.

Dovanų nusipelnė Audronė ir Povilas Beresnevičiai, jų vaikai Monika, Gabija, Kornelija, Dovydas, Tautvydas, Karolis bei seneliai Janina ir Aleksas Astrauskai iš Sidabravo, aktyviausi Beinoravos bibliotekos skaitytojai Aušrelė ir Stasys Mačiuliai, jų vaikai Alina ir Artūras bei anūkai Airidas ir Ermita. Apdovanoti šeduviečiai Irena ir Vaidas Daukšos, jų sūnus Vakaris bei močiutė Viktorija Urbštavičienė. Pavartyčių bibliotekos skaitytojai Lina Riekumienė su sūnumis Mantvydu bei Rimvydu taip pat neliko be dovanų. Kaip ir Diana, Giedrius Špakauskai iš Pakalniškių su vaikais Rūta, Gabrieliumi bei Luku – aktyvūs bibliotekos pagalbininkai.

Neringa ir Mindaugas Šukiai, jų vaikai Gabija ir Dominykas noriai lankosi ir skaito Šiaulėnų bibliotekoje. Apdovanojimai buvo skirti ir Baisogalos bibliotekos skaitančiai šeimai: Irenai Žmoginienei, jos dukrai Editai Mockuvienei ir anūkei Austėjai. Daug gerų žodžių pasakyta Viešojoje bibliotekoje skaitantiems Vitalijai ir Ramūnui Deltuvams, jų sūnui Pijui, močiutei Verai Norkūnienei.

Aktyvūs skaitytojai ir radviliškietės Daivos Sakalauskienės, jos vaikų Dovilės, Justo, anūko Gabrieliaus šeima. Buvo padėkota Erikai Jurėnienei, jos dukroms Grėtei ir Vytautei, močiutei Gražinai Teresei Jurėnienei. Tarp geriausiųjų – Dijanos Sabulienės, jos dukrų Viktorijos ir Julijos, močiutės Zitos Šlekienės šeima.

Dėkingumo žodžių išsakyta Natalijai Krachmalovai, jos dukroms Karolinai bei Gabijai, močiutei Galinai Krachmalovai. Šiltų padėkos žodžių sulaukė Jurga ir Irenijus Bložiai, jų dukra Gabrielė, seneliai Valerija ir Augenijus Jurgauskai. Nuoširdus ačiū tartas ir Aldonai Bagdonienei, jos dukrai Urtei, močiutei Erenai Škikūnienei, taip pat daug skaitantiems Daivai ir Rimantui Paulauskiams, jų vaikams Indrei ir Arnui, anūkui Bernardui, promočiutei Stasei Žibienei.

Neužmiršta skaitanti Vita Mikalkėnienė, jos vaikai Justė ir Mantas, anūkai Rugilė, Miglė ir Dominykas, apdovanoti Nijolė ir Kęstutis Pakštai, jų dukros Vaiva ir Rūta, močiutė Rozalija Radžvilienė. Pagerbti Danguolė ir Valius Skridailos, jų dukra Sonata, anūkė Gabija. Padėkos žodžių išgirdo Audronė Kaziulienė, jos vaikai Neringa, Rokas ir Eividas. Nepamiršta liko ir Aušra Mickutė bei jos sūnus Rokas. Už aktyvų skaitymą bibliotekoje pagerbta Sandra Mitrienė, jos vaikai Kamilė ir Kymantas.

Padėkota ne tik skaitančiai, bet ir muzikuojančiai šeimai: Rimai ir Eugenijui Godeliams, jų dukrai Severinai. Skaityti ir toliau paskatinta Dijana Kūgienė, jos sūnus Dominykas.

Visoms skaitančioms šeimoms buvo skirtas Rimos Godelienės ir jos mokinių koncertas.

Vilma Merkytė,

Radviliškio viešosios bibliotekos renginių organizatorė

Skaitančias šeimas pasveikino Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės Jolantos Margaitienės sveikinimo žodis šventės dalyviams.

Audronės ir Povilo Beresnevičių bei senelių Janinos ir Alekso Astrauskų šeimos iš Sidabravo.

Dijanos Sabulienės, jos dukros, močiutės Zitos Šlekienės šeima.

Seneliai Valerija ir Augenijus Jurgauskai su anūkais.

Daiva Paulauskienė, jos dukra Indrė, anūkas Bernardas ir promočiutė Stasė Žibienė.

Koncertą padovanojo Rima Godelienė.

Lauros Bagučanskytės nuotraukos

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE