Kūrybos metu kėdė šiek tiek praplatėjo ir beveik pavirto į sofkutę.

Dailės mokytojai karštoms diskusijoms nulipdė šaltą Debatų kėdę

Radviliškio dailės mokyklos mokytojai nepaliauja stebinti radviliškiečius savo kūrybiniais sumanymais. Neseniai centrinėje Radviliškio miesto Aušros aikštėje išdygo Debatų kėdė, nulipdyta iš sniego.

Kadangi šių metų balandžio 11 dieną vyks Radviliškio rajono mero rinkimai, idėjos autoriai: Vilma Mikalauskienė, Ramūnas Dagys, Neringa Kestenienė ir Dalia Morkienė, tiek kandidatams, tiek rinkėjams siūlo pasėdėti Debatų kėdėje, pasidalyti idėjomis ir planais.

Radviliškio dailės mokyklos direktorė Vilma Mikalauskienė sakė, kad viskas prasidėjo nuo to, jog mokyklos darbuotojai pasiilgo vaikų šurmulio, o kadangi negali pakviesti vaikų į mokyklą, tai nutarė patys išeiti į miestą, į bendruomenę ir centrinėje miesto aikštėje sumanė nulipdyti tokį kūrinį, kuris būtų ir aktualus, ir trauktų akį, o gal net sukeltų šypseną.

Dailės mokytojas Ramūnas Dagys neslepia, kad dailės žmonių galvose visada knibžda įvairios kūrybinės idėjos, o sniegas – tai pigi medžiaga, kurios pastaruoju metu tiek daug, kad norisi iš jos kažką sukurti.

Debatų kėdės kūrėjų darbą sunkino paspaudęs šaltukas, nes sniegas visiškai nelipo. Teko labai pasistengti, kol Debatų kėdė įgavo savo išvaizdą. Kūrybos metu kėdė šiek tiek praplatėjo ir beveik pavirto į sofkutę.

„Jeigu susitiks du draugai, kurie norės užvesti karštus debatus šaltoje kėdėje, tai sėdėdami ant plačios kėdės dar ir saugaus atstumo galės laikytis“, – geros nuotaikos nestokoja idėjos autoriai.

Visai neseniai Radviliškio dailės mokyklos mokytojai prie mokyklos iš sniego nulipdė Gedimino pilies bokštą, prie kurio noriai fotografavosi radviliškiečiai.

Parengė Jonas MARCINKUS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE