NULL

Dovanų – skalbiamoji mašina

Rimantas DŽIUGAS

Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, Kameliją ir Simoną. Trijų vaikų tėvas gyvena socialiniame būste, tvarkosi pagal galimybes gana normaliai, turi visokių planų. Antai norėtų atskirti sūnaus ir dukrų kambarius. Tam prireiktų gipskartonio plokštės, aliuminio konstrukcijos tai plokštei sutvirtinti, tapetų.

Rajone visuomeniniais pagrindais veikiančiam Šeimos labdaros ir paramos fondui Aukštelkų seniūnė Alma Kubilinskienė rašė, kad rūpestingasis tėvas svajoja ir apie dvi spintas, kurios jau yra taip sulūžusios, kad naudoti nebetinka – be lentynų. O pačios mergaitės, kaip seniūnei pašnibždėjo vienišius tėvas, savo kambaryje svajoja turėti staliuką su veidrodžiu.

Bet labiausiai šiuo metu šiai šeimai reikėjo skalbiamosios mašinos, nes keturių šeimos narių drabužius vyras skalbia rankomis. Ir, ką čia slėpti, ne visada juos tinkamai išskalauja, todėl dukroms atsirado alergija. Be to, socialiniame bute, kuriame gyvena ši šeima, prieš keletą metų vanduo buvo įvestas, tačiau kanalizacijos iki šiol nėra – skalbinių vandenį tenka išnešti kibirais.

Šeimos labdaros ir paramos fondo pastangomis, šiai šeimai automatinę skalbyklę nupirko ir dovanojo Sigitas Margaitis – dosnus Radviliškio verslininkas.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE