NULL

Dyzelinių katilų privalumai ir trūkumai

Pagrindiniai privalumai

Dyzelinio kuro katilas mėgaujasi dideliu populiarumu. Tam yra daug svarių priežasčių. Iš akivaizdžių privalumų verta išskirti:

  • didelę galią, dėl kurios galima šildyti didelius patalpų plotus;
  • dyzelinio kuro prieinamumą;
  • nereikia rinkti leidimų šildymo sistemai montuoti.

Be to, dyzelinis katilas E-Ferroli pasižymi paprastumu prižiūrint, lengvu eksploatavimu. Dėl automatikos įrangos bet kuriame etape galima kontroliuoti šildymo procesą pagal nustatytus parametrus.

Svetainėje Ferroli jums – kokybiški dyzeliniai katilai kiti pasiūlymai, su kuriais galite susipažinti jums patogiu metu. Verta atkreipti dėmesį į granulinius katilus, kurie veikia naudojant granules. Iz galima naudoti namuose orui šildyti.

Kaip nesuklysti renkantis

Norint įrengti dyzelinį katilą, svarbu kompetentingai pasirinkti patalpą – joje turėtų būti puiki ventiliacija. Be to, būtina atkreipti dėmesį į kitus svarbius dalykus:

1. Būtina reguliariai šalinti kuro degimo produktus – taip bus galima išvengti šildymo sistemos užsikimšimo.
2. Prieš įsigyjant katilą būtina teisingai apskaičiuoti kuro sąnaudas, degiklio galią padauginus iš 0,1. Gautas rezultatas yra kuro kiekis, kurio reikės.
3. Rinkdamiesi turėtumėte atsižvelgti į tai, ar yra grindinio šildymo kontūrai, taip pat į karšto vandens tiekimą. Svarbu, ar sistema bus su priverstine cirkuliacija.
Svarbus ir automatinis reguliavimas, kiti veiksniai.

Dyzelinių katilų savybės

Dyzeliniu kuru kūrenami katilai gerokai skiriasi nuo kitų tipų. Iš reikšmingų skirtumų verta išskirti:

  • lengvas aušinimo skysčio temperatūros reguliavimas – kiekvienai namo ar buto patalpai galima nustatyti tam tikrą temperatūros režimą;
  • degiklio įrengimas su ventiliatoriais arba pertekliniais degikliais – dėl pakankamo oro susikaupimo galima užtikrinti pakankamą degimo kiekį, kad kuras sudegtų;
  • tokio parametro, kaip kuro įsiurbimo gylis, prieinamumas – priklausomai nuo taikymo būdo, pagal savybes pasirenkami skirtingi modeliai.

Svetainėje galite išsirinkti geriausiai jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį modelį išstudijavę charakteristikas, savybes, palyginę kelis dominančius katilus. Nusprendę pasirinkti, galėsite pateikti užsakymą, kurio pristatymas bus greitas ir saugus.

Jus gali sudominti kombinuotas katilas.

Kombinuotų dyzelinių katilų privalumai

Kombinuotasis katilas – tai įrenginys, kuris apima krovimą iš dviejų rūšių kuro medžiagų, jų apdorojimą. Čia galima turėti dvi krosnis. galima automatiškai arba rankiniu būdu perjungti režimus tarp jų.

Iš akivaizdžių privalumų verta pabrėžti:

  • aukštą naudingumo koeficientą;
  • galimybę vienu metu naudoti skirtingų rūšių kurą;
  • kompaktiškumas ir automatinis valdymas.

Tai tik dalis privalumų. Jų yra daug daugiau. Svetainėje galite įsigyti plieninių radiatorių, garantuojančių didelę šilumos galią. Pasirinkę geriausius, galite nesijaudinti dėl šalčio. Pasirinkę teisingai, nesušalsite net per didžiausius šalčius.

Jei sutrikę ir negalite patys teisingai pasirinkti, galite paskambinti ekspertams ir gauti nemokamą patarimą. Jie padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį ir pateiks naudingų rekomendacijų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE