NULL

Ganykloje rastą negyvą vyrą galimai sužalojo bulius

 

Ankstų gegužės 24-osios rytą apie 4 valandą Radviliškio rajono Gulbinų kaimo ganykloje rastas negyvas žemės ūkio bendrovės „Šušvė“ pagalbinis darbininkas 42-ejų metų R. M. Negyvą vyrą aptiko rytą karvių melžti atėjusi melžėja. Viena iš versijų, jog vyrą negyvai galėjo sužaloti jo ganomi galvijai.

Pasak pareigūnų, vyras prižiūrėdavo pievoje ganomus galvijus, o anksti rytą juos turėdavo nuvaryti į fermą, kurioje karvės būdavo melžiamos. Praėjusio šeštadienio rytą karvių melžti atėjusios melžėjos galvijų fermoje nesulaukė, todėl pačios išėjo į ganyklą ir parginė karves į fermą. Viena iš melžėjų vėliau dar kartą grįžo į ganyklą ir rado negyvą pagalbinį darbininką.

Apie negyvėlį pranešta policijos pareigūnams. Nors vyro kūne matėsi nubrozdinimų bei kraujosrūvų, tačiau, žemės ūkio bendrovės „Šušvė“ pirmininko pavaduotojo Valentino Račkausko žodžiais, žmogaus kūnas nebuvo sumaitotas ir kraujo nesimatė. Nuo ko mirė vyras, turės atsakyti medicinos ekspertai, tačiau neatmetama versija, kad žmogų galėjo sužaloti užpuolęs jautis, kuris buvo vienas apie pusantro šimto karvių siekiančioje bandoje.

Parengė Juozas GINKUS

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE