NULL

Ieškoma „Sapnų fėja“

Mus pasiekė neįprastas pagalbos šauksmas. Į „Radviliškio naujienų“ redakciją kreipėsi 29-erių metų Vytautas iš Ukmergės, beviltiškai ieškantis merginos iš Radviliškio, internete pasivadinusios „Sapnu_feja“. Galbūt tai Jūs?

Pateikiame susižavėjusio vaikino laiško ištrauką: „Ieškau merginos iš Radviliškio, apie kurią žinau pakankamai mažai, tačiau apie ją galvojant pakerta kojas. Tiesiog užuodžiu meilės istoriją ir ieškau būdų ją surasti. Man 29 metai, mano gyvenimas neseniai sugriuvo, mano žmona mane paliko, susirado kitą. Aš nusprendžiau neišgyventi ir lipti iš skausmo balos.

Žinojau, kad man vienkartinių nuotykių nereikia. Man tiesiog reikia tinkamo žmogaus. Užsiregistravau viename pažinčių portale, kuris parenka porą. Ir po keletos dienų gavo rekomendaciją bendrauti su „Sapnu_feja“. Atsidariau. Ir pamačiau jos akis, žiūrinčias į mane. Supratau, kad man būtina su ja bent pabendrauti, aš suprantu, kad galiu jai netikti, nepatikti ir aš gerbiu kito žmogaus nuomonę.

Perskaičiau jos anketą: Mergelė, 27 metai, netekėjusi, gyvena su vaiku. Tada supratau, kad jos likimas labai skausmingas ir primena maniškį. Tiesiog nuskriaustas žmogus. Tai dar stipriau mane motyvavo paieškoms.

Parašiau laišką. Atsakymo negavau ir nežinau, ar gausiu, nes paskutinis kartas, kai ji buvo prisijungusi portale, buvo 2013 metų spalio mėnesį. Tada supratau, kad teks pasitelkti kūrybiškumą ir rasti kitais metodais. Taigi dabar beldžiuosi tiesiai į Radviliškį, gal rasiu pagalbą.

Aš turiu jos nuotrauką. Gal ji jau radusi kitą, o gal praradusi viltį. Nežinau, bet man reikia atsakymų. Ir aš juos rasiu. Aš būčiau be galo laimingas ir dėkingas, jei jūs sutiktumėte man padėti surasi šią mano „Sapnu_feja“.

Jei laiške atpažinote save, arba žinote, kur rasti vaikino širdį pavergusią merginą, laukiame naudingos informacijos el. paštu ausra@radviliskionaujienos.lt . „Sapnų fėjos“ fotografiją turime, tačiau nenorėdami pažeisti privatumo, jos publikuoti negalime. Mūsų redakcijoje guli šiai merginai skirtas laiškas. Vytautas nekantriai laukia žinių.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE