NULL

In memoriam Alfredai Spurgaitytei (1971–2021)

Sausio 27-ąją netikėtai visus mus paliko Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios vargonininkė Alfreda Spurgaitytė.

Gimusi Šiaulių rajone, Šiaulių konservatorijoje įgijusi chorinio dirigavimo specialybę, į Radviliškio rajoną ji atvyko pakviesta tuo metu Šeduvoje dirbusio klebono Gintaro Antano Joniko.

Alfreda vargonais grojo Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje, o vėliau, klebonui persikėlus į Radviliškį, vargonauti pradėjo Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje.

Radviliškyje nuo 2004 m. ji sumaniai ir atsakingai vadovavo Sumos chorui, kuris ne kartą yra sulaukęs gražių įvertinimų, šiltų padėkų. Alfreda į šį chorą subūrė įvairaus amžiaus, skirtingų užsiėmimų parapijos žmones, nuolat atnaujindavo repertuarą, aukodavo jam savo laisvo laiko valandas.

Jos valdomų vargonų muzika garbino Dievą kiekvienose šventosiose mišiose, o ji pati, grodama šermenyse, į Anapilį išlydėjo ne vieną radviliškietį.

Reikli, darbšti, muzikali, gerbiama vargonininkė ir Sumos choro vadovė, mylinti duktė ir sesuo – tokią Alfredą Spurgaitytę atsimins radviliškiečiai.

Dar ilgai Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios parapijiečiai akimis ieškos savo vargonininkės Alfredos, dar ilgai vargonų gaudesy girdėsime maldą už išėjusiąją.

Nuoširdi užuojauta ir parama Alfredos šeimai – tėvukui ir seseriai, draugams ir artimiesiems.

Antanas Čepononis, Lietuvos Respublikos Seimo narys, Radviliškio parapijos pastoracinės tarybos pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE