Iš vasaros stovyklos „Gerumo sparnai“ dienoraščio

Birželio 26–28 dienomis Baisogalos gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų I. Nainienės, J. Špokienės, A. Kudžmaitės, M. Vilniaus ir I. Balinskaitės, dalyvavo vasaros stovykloje „Gerumo sparnai“. Šiemet stovykla vyko prie Gomertos ežero.

Pirmąją dieną, įsikūrę sodyboje, pasiskirstėme į grupes, žaidėme įvairius žaidimus, o vėliau ėjome į 7 kilometrų žygį iki Šiaulės kalno. Žygis buvo sunkus, nes buvo labai karšta, tačiau prie Šiaulėnų apžvalgos bokšto pailsėjome, atlikome įvairias užduotis, o vakare, žinoma, maudėmės, žaidėme žaidimus. Pirma diena buvo sunki, bet pilna įspūdžių.

Antroji stovyklos diena prasidėjo Minaičiuose. Ten turėjome įdomią ir naudingą istorijos pamoką, apsilankėme partizanų bunkeryje, kuriame 1949 m. įvyko Lietuvos partizanų vadų suvažiavimas. Vėliau plaukėme 12 km baidarėmis. Žygio metu neišvengėme ir iššūkių: akmeningas upės dugnas trukdė plaukti, srovė nepadėjo greičiau įveikti trasos, nendrių „tunelis“ nepalengvino irklavimo, keli net apsivertė, bet juk vasara… O vakare, išvargę po turiningos dienos, galėjome patys rinktis sau mėgstamą veiklą: muilo burbulų pūtimą, šokius, maudynes baseine, stalo žaidimus ar krepšinio varžybas.

Trečioji ir paskutinė stovyklos „Gerumo sparnai“ diena prasidėjo sveikinimais. Su gimtadieniu sveikinome vieną stovyklos vadovų – istorijos mokytoją M. Vilnių. Vėliau mūsų laukė įdomios ir smagios komandinės užduotys: kamuoliukų rinkimas, „kojabliūdis“, „asilas namuose“. Po stovyklos veiklų laukė bendra refleksija: visi kartu pasidalijome savo įspūdžiais, potyriais bei pateikėme pasiūlymus kitoms vasaros stovykloms. Stovykla baigėsi, tegyvuoja vasara!

Stovyklautojai Deimantė Jamontaitė ir Vakaris Danilevičius

Nuotraukos – visų, kas turėjo su kuo fotografuoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE