Pamokėlės metu vaikai sužinojo

Įsimintina pociūnėliečių diena Palangoje

Pociūnėlių vaikų dienos centrą „Spindulėlis“ lankantys vaikai kartu su keliais tėveliais rugpjūčio 13 dieną pabuvojo Palangoje. Vaikus lydėjo centre dirbančios pedagogės.

Keliautojai pažintį su Lietuvos kurortu pradėjo nuo Lietuvos dailės muziejui priklausančio Gintaro muziejaus, įsikūrusio buvusiame grafo Felikso Tiškevičiaus dvare. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Gintaro savybės“. Jo tikslas – išmokyti skirti gintarą nuo plastmasės ir kitų medžiagų, pasitelkiant pagalbines priemones vaizdžiai supažindinti su cheminėmis ir fizinėmis gintaro savybėmis.

Pamokėlės metu vaikai sužinojo, kad gintaras neskęsta sūriame vandenyje, kad jis yra degus, lengvas, taip pat pasikartojo žinias apie žmogaus jusles – jomis reikėjo naudotis užsiėmimo metu (uostė, klausė, kaip skamba gintaras, liesdami ir nematydami, kas rankose, turėjo atspėti, kur akmuo, kur gintaras).

Keliaudami prie jūros visi aplankė Birutės kalno papėdėje 1899 metais įrengtą Lurdą, kur uoloje stovi Dievo Motinos Marijos skulptūra. Smagiausia išvykos dalis – maudynės Baltijos jūroje. Išsimaudę keletą kartų, vaikai ir tėveliai pasivaikščiojo Palangos tiltu, Basanavičiaus gatve.

Nuostabią iškylautojų nuotaiką palaikė puikus oras! Su geromis emocijomis po išvykos vaikai pamažu pradės ruošti naujiems mokslo metams.

Dienos centro pedagogės dėkoja į išvyką kartu su vaikais vykusiems tėveliams, kurie surado laiko kelionei, be to, padėjo prižiūrėti vaikus kelionės metu.

Vaikų dienos centro veiklą remia Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Radviliškio rajono savivaldybė.

Giedrė Petrėtienė, Audronė Macijauskienė, „Spindulėlio“ pedagogės 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE