NULL

Išleistuvės – mados ir fantazijos fenomenas

Artėja akimirka, kai merginos it karalaitės spinduliuos grožiu bei elegancija. Tiesa, jau praėjo gremėzdiškų pasijonių amžiai ir merginoms suteikta pasirinkimo laisvė.

Ilgos, sunkios suknelės-tortai tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas. Dabartiniai suknelių modeliai – gaivaus vėjo gūsio, lengvų audinių ir madingo dizaino mišinys. Žinoma, nereikėtų užmiršti, kad natūralumas, kaip ir seniau, taip ir dabar griežia pirmuoju smuiku. Lengva pasakyti – sunkiau padaryti. Visgi, išleistuvės yra nelengvas išbandymas jaunoms merginoms. Reikia pasirinkti tokią suknelę, kuri atrodytų madingai, skoningai bei nenuobodžiai. O parduotuvių vitrinos perpildytos skirtingais deriniais ir akcentais. Tai kaip pasirinkti?

Išleistuvės abiturientei – vienas iš pirmųjų žingsnių į suaugusiųjų pasaulį. Tai nereiškia, kad šiai progai skirta suknelė turi būti griežta ir santūri. Žinoma, verta išbandyti elegantišką, tikrai ne kasdienai skirtą suknelę, bet nepamirškite, kad patogi suknelė – įsimintino vakaro pagrindas bei praktiškas pasirinkimas ateičiai. Labiausiai pageidautina – jaunystės ir laisvės dozė!

Anot vienos iš didžiausių internetinės parduotuvės otto.lt rinkodaros vadovo Andriaus Moskvičiovo, 2015 metų dizainerių pavasario–vasaros kolekcija stebina skirtingomis tendencijomis, iš kurių kiekviena mergina gali nesunkiai pasirinkti sau tinkantį derinį bei pritaikyti jį kasdienybėje. Mados podiumu gracingai žengia po ilgos pertraukos grįžę deriniai, o kiti, dar nematyti, sukelia malonią nuostabą.

Coco Chanel teiginys „mažiau yra daugiau“ puikiai atspindi šio sezono hitą – apnuogintus pečius bei stilistų pamėgtą elementą – gėles. Sujungus abu, sukursite bohemišką įvaizdį, karaliaujantį kone visuose dizaino namuose, ir tikrai neprašausite pro šalį.

Romantiškas minimalizmas bei geometriniai kontūrai suteikia moteriškumo, gracijos ir žavesio. Suknelė su iškirpte ar be petnešėlių pabrėš dailias, šiek tiek keturkampį primenančias formas. Šūvis į dešimtuką! Tačiau, pasirinkdamos suknelę su klostėmis ir raukiniais dekoruota priekine dalimi taip pat sulauksite ne ką mažiau komplimentų. Juk tai nesenstanti klasikos konvencija, kuri leis apnuoginti šiek tiek kūno neperžengiant elegantiškumo ribos.

Privalumus ryškinti, trūkumus slėpti

Ieškodamos suknelės išleistuvėms, kaip ir kitoms ypatingoms šventėms, dažnai vadovaujamės stilistų patarimais žurnaluose, sukurtais įvaizdžiais reklamose bei slaptu šeštuoju pojūčiu. Tačiau, reikia nepamiršti svarbiausio – suknelė, pirmiausia, turi tikti jūsų figūrai.

Visai nesvarbu, ką primena jūsų figūra – kriaušę, obuolį, stačiakampį, braškę ar smėlio laikrodį. Pasirinkusi tinkamo modelio suknelę galite atrodyti taip pat stulbinančiai kaip vitrinoje esantis modelis, tereikia nepamiršti kelių paprastų taisyklių.

Maža arba pernelyg didelė krūtinė

Vienos merginos skundžiasi pernelyg maža krūtine, kitos – per didele. Suprantama, kad siekiamybė – aukso viduriukas. Bet svarbiausia, jog tai galima įgyvendinti, užtenka žinoti keletą optinių triukų.

Mažos krūtinės savininkėms patartina rinktis suknelę su „U“ formos iškirpte. O dar geriau – tokią, kurios krūtinės sritis dekoruota gėlėmis ir raukiniais. Be to, krūtinė atrodys vizualiai didesnė vilkint ryškių spalvų sukneles. Norinčioms vilkėti dviejų dalių derinį, reikėtų rinktis šviesios spalvos viršų ir tamsesnę apačią. Taip ne tik padidinsite krūtinę, bet ir pasiaurinsite liemenį.

Per maža tai ne per didelė? Neišsprendžiamos problemos tikrai nėra. Kasmet raudonu kilimu žengia žvaigždės, pasipuošusios suknelėmis su „V“ formos iškirptėmis. Ne viena yra šokiravusi iškirpte, siekiančia bambą. Ir visa tai nebūtinai dėl dėmesio! Pasirodo, gilesnės iškirptės padeda paslėpti apvalesnes formas. Be to, turinčioms didesnę krūtinę, reikėtų vengti horizontalių aplikacijų bei masyvių raštų. Saugiausias būdas juos pakeisti – rinktis paprasto kirpimo suknelę vertikaliais raštais.

Juosmens sritis

Ryškus liemuo – dar viena šio sezono tendencija. Dažnai suknelės liemens sritis pabrėžiama horizontaliomis siūlėmis, raštais arba skirtingos spalvos medžiaga. Renkantis tokią suknelę, svarbu atkreipti dėmesį į dekoracijų, ryškinančių juosmenį, vietą. Be to, nepamirškite, kad suknelės siūnamos skirtingų ūgių merginoms. Per žemas liemuo kriaušės figūrą turinčiai merginai greičiau pakenks nei pagelbės. O jei radote nuostabią, bet neįliemenuotą suknelę, apsijuoskite diržu!

Platūs pečiai ir rankos

 

Artėja neeilinė šventė. Norint tobulai atrodyti pakanka vos kelių gudrybių. Jeigu dar neįsitikinote, pateikiame dar vieną – kaip paslėpti per plačius pečius ir putlesnes rankas. Receptas labai paprastas – rinkitės suknelę, kurios pečių linija ilgesnė, o iškirptė primena „U“ raidę. Ir pamirškite pagalvėles ir rauktas rankoves – čia jos ne draugės!

Išleistuvės – paskutinė proga savo mokyklos draugams, tėvams bei mokytojams parodyti savo asmenybės unikalumą ir išskirtinumą. Derinkite iš pirmo žvilgsnio nederančias spalvas ir raštus, eksperimentuokite su aksesuarais. Tačiau, nepaisant originalumo ir fantazijos troškulio, atsižvelkite į tam tikras mados ir stiliaus taisykles. Jas laužyti galima tik labai gerai išmokus!

Vyriški marškinėliai 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE