Jėgos trikovės čempionate puikiai pasirodė Radviliškio atstovai

Rugsėjo 23 dieną Jonavoje vyko Lietuvos jėgos trikovės čempionatas, kuriame puikiai startavo ir Radviliškio sportininkai.

Jaunių merginų amžiaus grupėje Austėja Karpuchovaitė svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo 1-ąją vietą, o Gabija Eitutytė iki 63 kg svorio kategorijoje – 4 vietą. Komandinėje įskaitoje merginos užėmė 1 vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje Neda Pabilionytė svorio kategorijoje iki 76 kg iškovojo 1-ąją vietą, o absoliučioje įskaitoje užėmė 2 vietą.

Jaunių amžiaus grupėje iki 74 kg svorio kategorijoje Laimonas Povilaitis užėmė 1-ąją vietą, iki 83 kg svorio kategorijoje Martynas Eliašaitis užėmė 4 vietą, o Mantas Šimkus – 3 vietą. Iki 93 kg svorio kategorijoje Rytis Jankauskas užėmė 2 vietą, o absoliučioje įskaitoje – 3 vietą. Domas Rasiulis per 105 kg svorio kategorijoje užėmė 3 vietą. Komandinėje įskaitoje radviliškiečiai užėmė 1 vietą.

Vyrų open kategorijoje Laurynas Šaulis svorio kategorijoje iki 59 kg užėmė 1 vietą, Gintaras Blėdis iki 74 kg svorio kategorijoje užėmė 1 vietą, o Lukas Beneševičius toje pačioje kategorijoje iškovojo 2 vietą. Komandinėje įskaitoje vyrai pelnė 2 vietą. Veteranų M1 amžiaus grupėje iki 105 kg svorio kategorijoje Eugenijus Bunys užėmė 3 vietą.

Sportininkus paruošė Dalis Lapašinskas, Robertas Škėma ir Karolis Balsys.

Sportininkų startai iš dalies finansuojami Radviliškio rajono savivaldybės pagal Kūno kultūros sporto rėmimo programą.