NULL

Ką 2015-aisiais pasižada žinomi Radviliškio krašto žmonės?

Aušra LAURINKIENĖ

Kai nurimsta Kalėdinis šurmulys ir atkeliauja ilgai laukti Naujieji, daugelis pasiryžta metų pradžią pažymėti sau iškeltais uždaviniais. Viltingai sudarytas pažadų sąrašas visiems tarsi padeda su Naujuosius metus skelbiančiu laikrodžio dūžiu atversti naują lapą, kuriame drąsiai rašome metų planus ir viltis. Ne paslaptis, kad žmonės, prisimenantys besibaigiančius metus, pradeda galvoti, ką galėtų pakeisti, patobulinti.

Šįkart smalsaujame – su kokiomis mintimis jie pasitinka 2015-uosius metus? Ar jų keliami uždaviniai yra išskirtiniai ir unikalūs, ar juos, kaip ir daugelį žmonių, kankina tas pats noras mesti rūkyti, sulieknėti, daugiau aukoti labdarai ar mažiau keiktis?

Stengsis dėl žmonių

Su gausia dvylikos asmenų šeima Naujuosius metus sutikęs Radviliškio rajono Šeimos ir labdaros paramos fondo pirmininkas Antanas Čepononis „Radviliškio naujienoms“ atskleidė, kad 2014-ieji metai buvo ganai įdomūs ir turiningi, davę matomų rezultatų: „Įsitraukiau į naują darbų etapą – namų renovaciją. Buvo daug naujų iššūkių, kuriuos pavyko sėkmingai ir rezultatyviai priimti. Asmeniškai man tai buvo metai, kai teko permąstyti, kas buvo ir ką veiksiu ateityje“.

Naujaisiais metais A. Čepononis, nekreipdamas dėmesio į šeimą, nusprendė eiti politikos keliu: „Jie prieštaravo, tačiau suprato, kad man to reikia. Tai bus sunkūs metai. Pasižadu stengtis dėl žmonių. Toks ir bus mano pažadas sau ir kitiems“.

Radviliškio rajono Šeimos ir labdaros paramos fondo pirmininkas A. Čepononis linki visiems mažiau pykčio ir pavydo: „Neverkime, nebėdokime, nes nuo to niekas nepasikeis. Mylėkime vieni kitus“.

Stengsis atrasti laiko sau ir šeimai

Naujuosius ramiai su šeima sutikęs Radviliškio rajono meras Darius Brazys sako nieko kardinaliai 2015-aisiais keisti nesiruošia: „Stengsiuosi atrasti kuo daugiau laiko sau ir šeimai, nes patiems artimiausiems žmonės kartais jo nelieka. Viską atima darbai ir kasdieninis tempas“.

Apibendrindamas praėjusius metus Radviliškio rajono savivaldybės vadovas tikina, kad jie buvo gana geri: „Ir asmenine, ir darbine prasme. Svarbiausia, kad namus aplenkė ligos ir visi buvome sveiki“. Naujųjų metų proga jis visiems Radviliškio miesto ir rajono gyventojams linki kuo daugiau meilės sau, artimiesiems ir draugams bei vilties, kad šie metai nebus prastesni nei praėję.

Bus reiklesnis sau ir kitiems

Dviese žvakių šviesoje su žmona Terese 2015-uosius pasitikęs Radviliškio rajono vicemeras Kazimieras Augulis sako, kad kitiems metams pasirinko šūkį: „Svarbiausia – žmogus, o kartu mes galime nuveikti žymiai daugiau“. Būtent todėl jis šiemet pasižada jautriau reaguoti į žmonių lūkesčius: „Pasižadu iš savęs ir kitų tikėtis kuo daugiau reiklumo“.

Žvelgdamas į praėjusius metus, K. Augulis neslepia – juose netrūko likimo smūgių ir skausmo. Ne paslaptis, kad Radviliškio rajono mero pavaduotojas praėjusių metų pabaigoje palaidojo brangų žmogų – mylimą mamą. „Tai – smūgis, kurį reikia išgyventi. Todėl 2014-ieji nebuvo paženklinti vien gerais dalykais. Buvo ir šilto, ir šalto“, – „Radviliškio naujienoms“ sako K. Augulis.

Visiems skaitytojams jis linki kuo daugiau vilties ir tikėjimo: „Viskuo. Tiek savimi, tiek kitais. Neabejokime, kad viskas bus geriau“.

Pasižada perskaityti knygą

Su miestiečiais prie Kalėdų eglės Naujuosius be šeimos sutikęs Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, jau kelis mėnesius bandantis įveikti pasirinktą knygą, juokiasi, kad per 2015-uosius ją tikrai perskaitys: „Skaitau knygą „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas“. Tikiuosi, kad pažadą pavyks ištesėti“. 2014-ieji metai, pasak Šeduvos miesto seniūno, buvo gana produktyvūs: „Puikiai sekėsi ir darbe, ir šeimoje. Rimtos ligos aplenkė, o tai – svarbiausia“.

Šiemet J. Pranys sako norintis visiems palinkėti draugystės, bendrumo ir santarvės: „Kad visi siektume naujų tikslų, kuriuos užsibrėžėme prasidėjus Naujiesiems“.

Mokysis iš klaidų ir bus supertėčiu bei supervyru

Išskirtinai tik su šeima pirmąkart Naujųjų metų slenkstį peržengęs Radviliškio rajono atviro jaunimo centro „Jaunimo Erdvė“ darbuotojas Vladas Vaidžiulis taip pat turi siekių ateinančiais metais. Jis sako pasižadantis sau ir kitiems nebūti blogesnis nei buvo: „Pažadu mokytis iš klaidų ir būti supertėčiu savo sūnui ir supervyru savo moteriai“.

2014-ieji metai, kaip sako V. Vaidžiulis, buvo kupini pokyčių ir labai darbingi: „Nusprendžiau toliau tobulėti, mokytis, nestovėti vietoje. Atrodo, lyg ir proto daugiau įgavau, ir mintys tapo švaresnės“.

Visiems skaitytojams jis linki nebijoti būti geriems: „Juk tai nieko nekainuoja. Nebijokime atleisti, o suklydę – atsiprašyti“.

Kuo daugiau meilės sau, artimiesiems ir draugams linki Radviliškio rajono meras Darius Brazys.

Radviliškio rajono vicemeras Kazimieras Augulis pasižada jautriau reaguoti į žmonių lūkesčius.

 

Radviliškio rajono atviro jaunimo centro „Jaunimo Erdvė“ darbuotojas Vladas Vaidžiulis šiemet sieks tobulėti.

Radviliškio rajono Šeimos ir labdaros paramos fondo pirmininkas Antanas Čepononis linki visiems mažiau pykčio ir pavydo.

Autorės nuotr.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE